Hema Endüstri Personel Alımı İş İlanları 2017

Hema Endüstri Personel Alımı Yapıyor!

Hema Endüstri insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hema Endüstri personel alımı yapıyor. Hema Endüstri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Hema Endüstri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hema Endüstri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Hema Endüstri 1971 yılında Tekirdağ bölgesinde kurulmuştur. Ülke endüstrisinin gereksinimlerini karşılamak için dişli pompa üretimiyle iş hayatına başlayan Hema, bugün hizmet verdiği sektör sayısını bir hayli çoğaltmış durumdadır. Gümüz Türkiye’sinde otomotiv, savunma sanayisi, iş makineleri, traktör gibi alanlarda üretimlerini sürdüren büyük bir firma haline gelmiştir. Dünya çapında büyük firmalarla yarışan global bir şirket olan Hema Endüstri personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi bünyesinde 3000’in üzerinde insana iş imkanı veren Hema’da çalışmaya başlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu haberde Hema Endüstri insan kaynakları bölümünün açıklamalarını ve ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını bulacaksınız. Uygun bulduğunuz işe anında başvuru yapabilirsiniz. İş ilanı detayları aşağıdadır;

Hema Endüstri İnsan Kaynakları

İnsan kaynaklarımızı şirketlerimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz. Şirketlerimizi geleceğe ancak çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyoruz.

Saptadığımız hedeflere kaliteli insan gücüyle ulaşabileceğimize inanıyoruz.

İnsan kaynakları departmanımız değişimin, katılımcılığın ve yenilikçiliğin öncüsüdür.

Bizimle çalışan herkesin öncelikle  Hattat Holding ailesinin bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bundan gurur duymasını istiyoruz.

Aramıza katılan tüm çalışanlarımızın, katılımcı ruhuyla sosyal sorumluluk, iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmaları ve bunun sürekliliğinin sağlanması temel amaçlarımızdandır.

Etik Değerlerimiz;

Dürüstlük, Fırsat Eşitliliği, Şeffaflık, Yazılı ve Sözlü İletişimde Saygı, Yasalara Saygı, İnsana Saygı, Evrensel Etik Değerlerdir.

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı, Hattat Holding ailesine eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, girişimcilik niteliğine sahip, eleman yetiştiren, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen, Hattat Holding A.Ş. değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır. Burada temel ilke hiçbir ayırım ve ayrıcalık yapmadan işin gerektirdiği yeterliliklere sahip kişilere fırsat eşitliği sağlamaktır.

Bu nedenle; İnsan kaynağımızı titiz bir süreçten geçirerek oluşturmaktayız.

Hema Endüstri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Tekirdağ ve İstanbul gibi şehirlerde eleman ihtiyacı duyan Hema Endüstri personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki tabloda bildirmiştir. Size en uygun bölüme karar verip anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Yönetim Kurulu Başkanı Sekreteri İstanbul – Avrupa
Boyahane Mühendisi Tekirdağ
Montaj Mühendisi Tekirdağ
Mühendisler Tüm Türkiye
SAP ABAP UZMANI Tekirdağ
Kalite Mühendisi Tekirdağ
SAP Lojistik Modül Uzmanı / Danışmanı Tekirdağ
Kalite Mühendisliği Müdürü Tekirdağ
SAP FI / CO Uzmanı Tekirdağ
SAP ABAP Uzmanı İstanbul
SAP FI / CO Uzmanı İstanbul

Online Hema Endüstri iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 12 Eylül 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir