Henkel Personel Alımı İş İlanları 2017

Henkel Personel Alımı Yapıyor!

Henkel insan kaynakları hakkında bilgiler ve Henkel personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Henkel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Henkel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Henkel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncel iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Henkel Hakkında

1876 yılında faaliyet göstermeye başlayan Henkel, bir asrı geçen deneyimi ile günden güne büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya çapında faaliyet gösterenin Türkiye’de 1.500 çalışanı varken, dünyada çalışan sayısı 50.000 ‘in üzerindedir. Henkel’in bu kadar gelişmesinde ise tutku ve sürdürülebilirlik prensipleri etkili olmuştur.

Şirketin Türkiye’deki merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Fabrikaları ise Gebze, Tuzla ve Ankara’da yer almaktadır. Günlük hayatta sürekli kullandığınız Persil, Schwarzkopf ve Pritt gibi bilinen markalar Türk Henkel çatısı altında faaliyet gösteren markalardır.

Henkel İş İlanları

Henkel, yapıştırıcı teknolojileri üzerine yola çıkmış ve daha sonra çalışma alanlarını genişleterek Henkel personel alımı da yaparak, geniş bir aile yoluna devam etmektedir. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri ailesine daha sonra Henkel’in Laundry & Home Care ‏(Çamaşır ve Ev Bakım) ve Beauty Care de katılarak günden güne büyüyen bir hızla sektörde lider konumunda bulunan bir şirkettir.

Şirket hem üretim, hem ürün geliştirme ve satış işleri yaptığı için çalışanları da alanına göre çok çeşitlilik göstermektedir. Üretim kısmında yer alan çalışanların yanında finans, pazarlama, satış, ürün geliştirme gibi alanlarda pek çok sayıda mühendis, muhasebeci, satış danışmanı gibi daha pek çok çalışana ihtiyaç duyulmaktadır.

Henkel Çalışma Şartları

Henkel çalışma saatleri haftada 45 saattir. Mesai saatleri Pazartesi ve Cuma günleri arasında sabah 08.00 ile akşam 18.00 arasındadır. Ücretlendirme konusunda da performans ve deneyim baz alınmaktadır.

Henkel Adaylarda Aradığı Özellikler

Henkel çalışanlarının başarılı odaklı, kararlı ve risk alabilen, değişime ilgi duyan ve ayak uyduran, muhakeme yeteneği gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek olan ve kitleleri etkileyebilen, sorumluluk sahibi ve çalışma prensiplerine uyan kişiler olmasına özen göstermektedir.

Personellerini seçerken bu standartlara uyan kişiler arasında nesnel ve adil kriterler kullanarak Henkel iş başvurusu yapan kişiler arasından seçim yapmaktadır.

Henkel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Henkel iş başvurusu yapmak için Henkel resmi internet sitesine girerek, solda yer alan kariyer sekmesine tıklamanız halinde hem çalışma koşulları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir hem de Henkel iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Henkel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Henkel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Henkel’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Henkel iş başvurusu için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 20 Ağustos 2017
  2. 6 Ağustos 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin