Hilti Personel Alımı 2017

hilti-personel-alimi

Hilti Personel Alımı Yapıyor!

Hilti insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hilti personel alımı yapıyor. Hilti iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hilti iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Hilti eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Hilti İnsan Kaynakları

Dünya lideri 120 ülkede 20,000 takım üyesi, doğrudan satış modeli, her yıl 30’dan fazla keşif – İşte bu Hilti.

Potansiyelinizi tamamiyle geliştirebileceğiniz global bir şirketle tanışın!

Teknolojik açıdan lider, üstün ve dayanıklı ürün, sistem ve hizmetlerimizle inşaat profesyonellerini kendimize hayran bırakıyoruz. Ekibimizin üçte ikisi müşteriyle doğrudan temasa geçiyor – böylelikle günde 200,000’den fazla müşteriyle irtibat kuruyoruz. Bu önemli bir sayı ve bizim için müşteri odaklılığımızı kanıtlayacağımız 200,000 anı temsil ediyor.

“Çoşkulu müşteriler yaratıyor ve daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz!” Bunu, dürüstlüğümüz, cesaretimiz, ekip çalışmamız ve adanmışlığımız ile başarıyoruz. Bu, Hilti’nin benzersiz kurumsal kültürünün temelini oluşturuyor ve aynı zamanda kurumsal sorumlulukla bir arada sürdürdüğümüz uzun süreli finansal başarımıza da dayanak teşkil ediyor.

1941 yılında Martin Hilti şirketi 5 çalışanla birlikte Liechtenstein Prensliğinde bir garajda kurdu. Geçen yıllarda, Hilti 5 kıtada 120 ülkede faaliyet gösteren bir dünya şirketine dönüştü. Hilti, Martin Hilti Family Trust’a (Martin Hilti Aile Vakfına) ait özel bir şirkettir. Bu sahiplik yapısı Hilti’nin başarılı stratejisini izlemesine ve takım üyelerine uzun vadeli kariyer fırsatları sunmasına imkan tanıyacak bağımsızlığı ve istikrarı sunar.

Şirketimiz her zaman ilerleme kaydetmek, yeni bakış açıları ve yenilikçi fikirler geliştirmek isteyen insanların arayışındadır. Takım üyelerimize hem fonksiyon ve coğrafi sınırların ötesinde fırsatlar sunarak hem de bir uzman olarak kariyerlerini sürdürme imkanı tanıyarak gelişimlerine sürekli olarak yatırım yapıyoruz. ( Kaynak )

Hilti Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Hilti personel alımı yapacağı poziyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Hilti’ye iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bölge Satış Temsilcisi Ankara
Bölge Satış Temsilcisi Trabzon
Bölge Satış Temsilcisi Antalya
Hilti Center Mağaza Sorumlusu Ankara
Lojistik Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Hilti Center Mağaza Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Back Office Saha Mühendisi İstanbul – Anadolu
Uzun Dönem Stajyer İstanbul

Bu ilandan kısa bir süre önce yayınlanan Eti Makine Personel Alımı ilanını da incelemenizi önermekteyiz.

1 Yorum
  1. 8 Kasım 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir