Hilton Otel Personel Alımı 2018

hilton-otel-personel-alimi

Hilton Otel Personel Alımı Yapıyor!

Hilton Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hilton Otel personel alımı yapıyor. Hilton Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hilton Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Hilton Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük otelcilik hizmetini sağlayan markalardan birisi olan Hilton Otel 1925 yıllarında Amerika bölgesinde kurulmuştur. O yıllardan günümüze kadar kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla ilerleyen firma bugün dünyanın dört bir yanındaki otelleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’de Adana, Aydın, İstanbul, Mersin, İzmir, Bursa, Kayseri, Konya gibi daha sayabileceğimiz bir çok şehirde otelleri bulunan Hilton Otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Büyük bir marka olmasından dolayı sürekli personel ihtiyacı duyabilen firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Hilton Otel İnsan Kaynakları

Hilton Otel insan kaynakları alımlarını yapmadan önce tüm bölgelerdeki otellerinde eksik birimlerin tespitini yapıp buna göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Hilton Otel yetkilileri adayların bu ilanlara başvuru yapmalarından sonra uygun görülen adayların işe alım süreçlerini başlatmaktadır. Çalışanlarına bir çok fırsat ve ayrıcalık sunan Hilton Otelin kariyerinizi devam ettirmek açısından güzel bir yer olacağını düşünmekteyiz.

Hilton Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok ilinde otelleri bulunan ve sürekli yeni elemanlara ihtiyaç duyan Hilton Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Oda görevlisi, resepsiyon görevlisi, bagaj taşıyıcı, pasta şefi, aşçı, güvenlik, garson, gibi mevkilere personel alımlarını devam ettirecek olan Hilton Otele iş başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

123 Cevap Yazılmış = “Hilton Otel Personel Alımı 2018”
  1. Suat ataş 10 Aralık 2017
  2. yavuz sarikuş 6 Aralık 2017
  3. Mehmet 4 Aralık 2017
  4. Sultan 2 Aralık 2017
  5. Gökhan 26 Kasım 2017
  6. Mehmet 21 Kasım 2017
  7. Yavuz Aydın 2 Kasım 2017

Bir Cevap Yaz