H&M Personel Alımı 2018

hm-personel-alimi

H&M Personel Alımı Yapıyor!

H&M insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre H&M personel alımı yapıyor. H&M iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? H&M iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde H&M eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İsveç temelli bir marka olan H&M 1947 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan itibaren verdiği kaliteli hizmetlerle çok iyi bir müşteri kitlesi oluşturan H&M adım adım tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. Bugün dünyanın en iyi perakende giyim markaları arasında yer alan H&M personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizdeki popülerliği de yavaş yavaş artan H&M şimdiden gençlerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmeye başlamıştır. Ülkemizdeki mağaza sayısını her geçen gün arttırdığı için sürekli yeni personellere de ihtiyaç duyabilen H&M mağazacılık sektöründe kendini geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyor. Siz de bu firmada çalışan yüzlerce insan gibi H&M’de bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

H&M Hakkında

Dünyanın en büyük moda perakendecilerinden biri olarak H&M sınırsız kariyer fırsatları sunmaktadır. Çeşitliliği yüksek vızır vızır, hızlı ve sıkıcılıktan uzak bir ortam – müşterinin her zaman ilgi odağı olduğu bir yer.

Ama bizi asıl öne çıkaran, çalışanlarımızdır. Tarz sahibi Satış Danışmanları ve Mağaza Görsel Sorumlusundan, bilgisayar kurtlarına ve deneyimli iş planlayıcılarına kadar tüm çalışanlarımızın ortak yanı sahip oldukları büyük hırs ve sergiledikleri her şey mümkün tavrıdır. Ve elbette sahip oldukları harika moda zevki. Onlar sayesinde büyüyerek dünya çapında 57’ü aşkın ülkede 3,500’den fazla mağazaya ulaştık. Ve büyümeye devam ediyoruz.

H&M Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin farklı birçok bölgesinde eleman ihtiyacı hisseden H&M personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Eşya Müdürü İstanbul
Ürün Kalite Müdürü
Kapasite Güvencesi ve Kaynak Sorumlusu İstanbul
Satış Danışmanı Ankara
Departman Müdürü Bolu
Mağaza Müdürü Bolu
Satış Danışmanı İstanbul
Mağaza Müdürü İstanbul
Mağaza Müdürü Ankara
Görsel Düzenleme Sorumlusu Antalya
Satış Danışmanı Kocaeli
Mağaza Müdürü Kahramanmaraş
Departman Müdürü Kahramanmaraş
Satış Danışmanı Gaziantep
Satış Danışmanı Tokat

 

25 Cevap Yazılmış = “H&M Personel Alımı 2018”
  1. şükrü akyüz 11 Aralık 2017
  2. Erkan Taylan 28 Eylül 2017
  3. Tuğba 21 Temmuz 2017
  4. sefa 21 Nisan 2017
  5. deniz aydoğdu 12 Nisan 2017
  6. erdem 8 Nisan 2017
  7. Hanife 8 Mart 2017
  8. Elif 3 Mart 2017
  9. esra 19 Ekim 2016
  10. Fatih KAR 27 Eylül 2016

Bir Cevap Yaz