Honda Personel Alımı 2017

honda-personel-alimi

Honda Personel Alımı Yapıyor!

Honda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Honda personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Honda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Honda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Honda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otomotiv sektöründe önemli markalardan biri olan Honda personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada nasıl çalışacağınıza dair bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Honda İş İlanları

Gebze merkezli olan firmada 1998 yılından beri otomobil üzerine çalışmalar yapılmaktadır. Bu yüzden bir çok kişi kurumun bir parçası olmak istemekte ve Honda bünyesinde çalışmak istemektedir. Genellikle yabancı dilde ilan veren şirket, şu an için genel başvuru açmıştır ve nitelikli elemanlar için alım yapmak istediği alanlarda ihtiyaç halinde iletişime geçmek üzere eleman arayışındadır.

Bir çok farklı pozisyon için eleman arayan firmada, mühendis, teknik eleman, IT personeli ve uzmanı gibi bir çok nitelikli personel arayışı zaman zaman olmaktadır.

Honda İşe Alım Süreci

Honda işçi alımı ilanına başvurduğunuzda, başvurunuzun olumlu olması halinde sizinle iletişime geçilmektedir. Bu nedenle başvuruda bulunurken, aranılan niteliklere uygun olup olmadığınızı iyi anlayarak başvurmanız önemlidir.

Olumlu olan başvurular için mülakat daveti yapan firma, kısa süre içinde iş başı yapmak için uygun koşulları sağlamaktadır.

Honda’da Kariyer

Honda eleman alımı ilanlarında çeşitli pozisyonlara başvuran deneyimli adaylar olmakla birlikte, kurum içinde yükselme imkanı da bulunmaktadır. Bu yüzden nitelikleri iyi olan ve kendini geliştirmiş olan adaylar, oldukça başarılı bir şekilde kariyerlerini zirveye taşıma imkanına sahip olmaktadır.

İş ilanlarını düzenli olarak siz de internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz ve eğer tercih edilirseniz kurumsal bir şirkette çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Honda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Kocaeli bölgesinden yapan Honda Türkiye personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Honda’ya iş başvurusu gönderebilirsiniz. Honda Türkiye resmi insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

8 Yorum
  1. 1 Mayıs 2017
    • 1 Mayıs 2017
  2. 7 Nisan 2017
  3. 17 Ocak 2017
  4. 7 Ocak 2017
  5. 2 Aralık 2016
  6. 16 Ekim 2016
  7. 12 Ekim 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir