Horoz Elektrik Personel Alımı 2017

horoz-elektrik-personel-alimi

Horoz Elektrik Personel Alımı Yapıyor!

Horoz Elektrik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Horoz Elektrik personel alımı yapıyor. Horoz Elektrik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Horoz Elektrik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Horoz Elektrik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Elektrik sektöründe yakından tanınan bir marka olan Horoz Elektrik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük şirkette bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bir Bakışta Horoz Elektrik

Hüseyin Kaçmaz ve ortağı; temelleri 90’lı yıllarda İstanbul Karaköy merkezli olarak atılmış, elektrik ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyetine başlamış ve 2007 yılından itibaren İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’ nde ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir. Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde, ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da önemli yerlere ulaşmıştır.

Horozk Elektrik ; elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin her aşamasında kaliteyi bir prensipten öte vazgeçilmez olarak görmüştür. Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup Avrupa Birliği CE, Ukrayna UKR-SEPRO, Rusya GOST-R belgelerine ve RoHS direktifine sahiptir. sürekli iyileştirme mantığı çerçevesinde kalite yönetimini esas alarak ürün kalitesini yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.Değişen dünya standartları ve piyasa değerlerine gore sürekli yenilenmek ve kendini zirveye taşımak düşüncesinde olan tüm yatırımlarını kendi özkaynaklarıyla gerçekleştirmektedir. Tasarımdan sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde teknolojiden maksimum düzeyde istifade edilmektedir. mevcut müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti korumanın yanında yeni müşterilere ve pazarlara ulaşarak ihracatını daha da güçlendirmeyi bunun yanında Türkiye ekonomisine, sektöründe daha büyük katkılarda bulunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Horoz Elektrik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapan Horoz Elektrik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Horoz Elektriğe iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız ilanlar arasında yer alan General Electric Personel Alımı İş İlanları ilanını da incelemenizi önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir