Horoz Lojistik Personel Alımı 2018

Horoz Lojistik

Horoz Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

Horoz Lojistik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Horoz Lojistik personel alımı yapıyor. Horoz Lojistik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Horoz Lojistik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Horoz Lojistik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Horoz Lojistiğin temelleri 1942 yılında Gaziantep bölgesinde atılmıştır. O yıllarda gübre taşıma işleriyle sektörde büyüme kaydeden firma kısa süre sonra nakliyat firması olarak çalışmalarına devam etti. 1970 yıllarında Holding kimliğine kavuşan Horoz Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Aşağıda Horoz Lojistik insan kaynakları bildirisini ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını hazırladık.

Horoz Lojistik İnsan Kaynakları

“Horoz’da çalışmak, Horoz ailesinin değerli bir ferdi olmaktır.”

Horoz Holding ve Grup Şirketlerinde İnsan Kaynakları politikası, çalışma yasa ve düzenlemelere uyumlu, adil, çalışanları için sağlıklı, güvenli, saygılı bir iş ortamı yaratabilmek, çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini

Horoz Lojistik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok bölgesinde personellere ihtiyacı olan Horoz Lojistik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu firmaya gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Engelli Personel İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Lojistik Merkezi Şefi İstanbul
Yazılım Destek Şefi İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Operasyon Uzmanı İstanbul – Avrupa
Yazılım Uzmanı İstanbul – Avrupa
Sistem Destek Uzmanı İstanbul – Avrupa
Genel Başvuru Tüm Türkiye
Satış Yönetmeni Ankara
Satış Yönetmeni Gaziantep
Forklift ve Reachtruck Operatörü Kocaeli
Depo Elemanı Kocaeli

Horoz Lojistik iş başvurusu için tıklayınız.

3 Cevap Yazılmış = “Horoz Lojistik Personel Alımı 2018”
  1. Doğan 16 Aralık 2016
  2. Murat 27 Kasım 2016
  3. Suzangultas 12 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz