Hotiç Personel Alımı İş İlanları 2017

Hotiç Personel Alımı

Hotiç insan kaynakları hakkında bilgiler ve Hotiç personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Hotiç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hotiç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Hotiç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kadın ve erkek ayakkabısı, çanta ve aksesuar ürünleri tasarlayan Hotiç faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam ediyor. Pek çok şehirde mağazaları bulunan Hotiç personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de Hotiç iş ilanlarını takip ederek size uygun bir iş bulabilirsiniz.

Hotiç İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Hotiç İnsan Kaynakları Yönetimimiz; başarının temelinde gücün “İnsan” olduğu bilincinde, girişimcilik ve yenilikçilik ruhunu, değişime açıklık, insana saygı, verimlilik ve dinamik organizasyon yapısıyla korur ve geliştirir. Amacımız Etkinlik, Verimlilik ve Motivasyon’dur.

KariyerŞirketimizin hedefleri doğrultusunda yetkin ve nitelikli iş gücünü istihdam ettirmek İnsan Kaynakları Departmanın en önemli görevidir. Enerjik, çalışkan, iletişimi güçlü, gelişime açık, tutkulu ve yaratıcı yetenekleri bulmak, değer vermek, geliştirmek ve yetkinliklerine bağlı konumlandırmak temel prensiplerimizdendir.

İnsan Kaynakları ekibi tarafından adaylarımızın CV leri titizlikle incelenir, yetkinlik bazlı mülakatlar ve kişilik envanterleri ile süreç devam eder.

Perakende sektöründe lider ayakkabı markası olan Hotiç ekibine katılmak isteyen tüm adaylarımız aşağıdaki linklere tıklayarak başvuru yapabilirler.

Hotiç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerin yanı sıra pek çok şehirde mağazaları bulunan Hotiç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıda yer alan link adreslerinden Hotiç güncel açık pozisyonlarını görebilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

[unordered_list style=”green-dot”]

  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü

http://www.kariyer.net/hotic-ayakkabi-san-tic-as-is-ilanlari-c29913-p21878/

Hotiç iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin