HP Personel Alımı 2018

hp-personel-alimi

HP Personel Alımı Yapıyor!

HP insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre HP personel alımı yapıyor. HP iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. HP iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? HP eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bilgi işlem ve baskı sistemleri üreticisi olan HP 1939 yılında kurulmuştur. Büyük bir global şirket olan HP personel alımı yapmaya ülkemizde de devam ediyor. Bunların yanında yazılım ve hizmet sağlayıcısı olan HP bünyesinde yüzlerce insan çalışmaktadır. Sizin için hazırladığımız bu iş ilanı haberinde HP insan kaynakları uygulamalarını ve ihtiyaç duyulan açık pozisyonları bulacaksınız. Dilediğiniz iş pozisyonuna anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir;

HP İnsan Kaynakları Uygulamaları

Performans Yönetimi: Şirket bünyesinde tüm çalışanlar için etkin bireysel gelişim ve toplu öğrenme planları, iş ve performans değerlendirmeleri ve bu değerlendirmeler doğrultusunda ücret, sosyal haklar ve ödüllendirme uygulamalarını içeren ve sürekli gelişimi hedefleyen performans yönetimi sistemi uygulanmaktadır.

Gelişim Planlaması: Her yıl performans değerlendirme ve planlama sürecinin bir parçası olarak her çalışanın önümüzdeki bir yıllık dönem içinde gelişme sahaları yöneticisi ile birlikte belirlenmektedir. Gelişim planları yöneticiler tarafından İnsan Kaynakları birimi ile paylaşılır ve buna bağlı olarak çalışanın yıllık eğitim planı oluşturulur.

Şirket İçi Yetenek Yönetimi: HP’nin global Yetenek Yönetimi programı kapsamında performansı ve potansiyeli yüksek olan çalışanların yetenek ve potansiyelleri özel olarak değerlendirilmekte ve özel gelişim ve liderlik programları ile desteklenmektedir.

Sağlanan Sosyal Olanaklar: Tüm şirket çalışanlarını ve aile bireylerini kapsayan özel sağlık sigortası, özel göz ve diş sağlığı yardımları, tüm çalışanları kapsayan özel hayat sigortası, bireysel emeklilik grup poliçeleri, check-up ve fitness desteği, yemek kuponları ve ulaşım servis olanakları vardır.

Sosyal Etkinlikler: Tüm şirket çalışanlarının ve aile bireylerinin oluşturduğu “HPClub”, şirket çalışanları ve aileleri arasında sosyal dayanışma ve yardımlaşma sağlamakta ve çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenlemektedir.

İzin Politikası: 1-5 sene için 18 gün, 5-15 sene için 21 gün, 15 yıldan sonra ise 27 gün şeklinde uygulanmaktadır.

HP Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ağırlıklı olarak eleman ihtiyacını İstanbul’dan karşılayacak olan HP personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Kendinize uygun işe karar verip anında HP’ye başvuru yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Tezgahtar İstanbul
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul
Etiket ve Ambalaj Satış Müdürü İstanbul
HP Depolama Satış Öncesi Danışmanı İstanbul
Satış Temsilcisi İstanbul
Hukuk Müşaviri İstanbul
Teknoloji Danışmanı Ankara
Kurumsal Hesap Yöneticisi İstanbul

HP iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz