HSCB Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

 HSCB Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik görevlisi olmak son yılların hiçbir vasfı bulunmayan kişilerin de başvuru yaptığı, şartlarına uyarlarsa yeni bir meslek sahibi oldukları bir meslek dalıdır. Güvenlik görevlisi olmak hem güncel bir iş, hem de yorucu bir iş değil.

Bedensel olarak hiçbir iş yapmayan güvenlik görevlileri, Türk polisinin görevlerine yardımcı olmak amacıyla Türk polisinin görevini omuzluyorlar. HSCB için güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız tüm belgelerinizle birlikte başvuru yapmalısınız.

HSCB güvenlik görevlisi alımı çok yakın bir zamanda başlayacak duyurusu yaptı bile. Başvurular ilk olarak HSCB internet sitesinden daha sonra da mülakat yolu ile girmek istediğiniz şubelere yapılıyor.

HSCB Güvenlik Görevlisi Olmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerde aranan şartların hepsi, hangi işyerine girmek isterseniz isteyin hemen hemen birbirine benzemektedir. HSCB güvenlik görevlisi olmak için gerekli şartlar nelerdir?

  • Kamu haklarından mahrum olacak bir suç işlemiş olmamak
  • Türk vatandaşı olmak
  • İşe girmek istediğiniz HSCB Bankası şubesine yakın bir yerde ikamet etmek
  • 30 yaşını aşmamak, 18 yaşını doldurmak
  • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamak
  • İşini yapmaya engel hiçbir hastalığı bulunmamak

HSCB Bankası Güvenlik Görevlisi Maaşları

Son zamanlarda güvenlik görevlisi maaşlarına gelen zamlar, güvenlik görevlilerinin geçimlerine yardımcı olacak düzeyde düzeltildi. HSCB Bankası güvenlik görevlisi maaşları iyi düzeyde yol- yemek- ssk ile desteklenerek iyi hale getirildi.

Daha önce yayınladığımız HSBC Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve HSBC bankasına nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin