Hürriyet Personel Alımı 2018

hurriyet-personel-alimi

Hürriyet Personel Alımı Yapıyor!

Hürriyet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hürriyet personel alımı yapıyor. Hürriyet iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hürriyet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Hürriyet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Günümüzde doğan yayın holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Hürriyet’in temelleri 1948’li yıllara dayanmaktadır. Ülkemizin en köklü gazetelerinden birisi olan Hürriyet personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’de en çok tercih edilen gazeteler arasında yer alan Hürriyet, aynı zaman da yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. İş kolu çok fazla ve geniş olduğu için sürekli olarak yeni elemanlara ihtiyaç duyabilen Hürriyet, bir çok insana da yeni iş fırsatları sunmaktadır. Siz de Hürriyet gibi büyük bir firmada iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Hürriyet İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Hürriyet insan kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik birimlerinin tespitini yapmaktadır. Açık pozisyonlarını belirleyen firma bu doğrultuda ilanlarını yayınlamaktadır. Çeşitli ilan sitelerinde açık pozisyonlarını belirten Hürriyet, bu kanallar aracılığıyla veyahut direkt olarak iş başvurularını kabul etmektedir. Adaylar tarafından gelen başvurular belli bir CV havuzunda toplandıktan sonra incelemeye alınır. Hürriyet yetkilileri daha sonra ise uygun görülen adaylar arasından son seçimlerini yaparak işe alım sürecini başlatır.

Hürriyet Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin bir çok bölgesinden yeni personellere ihtiyaç duyan Hürriyet personel alımı yapmaya devam ediyor. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sayfa Operatörü Ankara
Editör Antalya
Saha Satış Uzmanı İstanbul – Avrupa
Bütçe Planlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Tele Satış Müdür Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Reklam Satış Yönetmeni Ankara
Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Saha Satış Uzmanı İstanbul – Avrupa
Saha Satış Uzmanı Ankara
Saha Satış Uzmanı Kayseri
Saha Satış Uzmanı Antalya
Saha Satış Uzmanı Mersin
Saha Satış Uzmanı Zonguldak
Muhasebe ve Kontrol Müdürü İstanbul – Avrupa
Reklam Satış Uzmanı Ankara

Bir Cevap Yaz