İÇDAŞ Personel Alımı İş İlanları 2017

İÇDAŞ Personel Alımı

İÇDAŞ insan kaynakları hakkında bilgiler ve İÇDAŞ personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. İÇDAŞ iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İÇDAŞ iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde İÇDAŞ eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İÇDAŞ Hakkında

Türkiye’nin ikinci büyük çelik üreticisi olan İÇDAŞ, inşaat çeliği ve alaşımlı çelik üretmektedir. 2014 yılında Türkiyecin en büyük sanayi kuruluşları arasında 6. Sıraya yerleşen şirket 10.000’e yakın çalışanı ile hizmet vermektedir.

İÇDAŞ Çanakkale’de son teknoloji ürünleri ve dünya kalite standartlarını baz alarak hizmet sunmaktadır. Şirket yalnızca kendi geleceği için değil ülke ekonomisine katkı sunmak için de çalışmaktadır. Gelişmiş ülkelerde demir çelik sektörünün ne kadar gelişmiş olduğunu dikkate alarak bu gelişime ayak uydurmaya çalışan firma, değişim ve gelişime ayak uydurarak büyümeyi hedefliyor.

İÇDAŞ İş İlanları

1970’li yıllardan beri demir çelik alanında faaliyet gösteren İÇDAŞ, günden güne büyümesine paralel olarak sık sık İÇDAŞ personel alımı da yapmaktadır. Şirkette hem üretim hem de yurtiçi ve yurtdışı satış yapıldığı için büyük bir pazar ağı mevcuttur. Dolayısıyla da şirket bünyesinde çalışanlar çok çeşitli işlerde istihdam edilmektedir. İsçiden tutun da yönetici pozisyonuna kadar zaman zaman şirketin personel alımı olmaktadır.

İÇDAŞ Çalışma Şartları

İÇDAŞ firması bünyesinde çalışmakta olan kişilerin pek çok değişik pozisyonlarda istihdam ediliyor olması nedeniyle genel kriterler söylemek mümkün değildir. Ancak firma bünyesinde en çok işçi ve mühendis ihtiyacı olduğu için bunlara ilişkin İÇDAŞ iş ilanları sıklıkla internet sitesinde verilmektedir.

İÇDAŞ’ın Adaylarda Aradığı Özellikler

İÇDAŞ firması ise alımlarda aday personelin şirket kültürüne uygun, yeniliklere açık, gelişim ve değişime ayak uydurabilen, sorumluluk sahibi ve işin gereklerini yerine getirebilecek olmasını aramaktadır. İÇDAŞ is başvurusu yaptıktan sonra adaylar mülakata alınarak bu yeterlilikler gözlemlenecektir.

İÇDAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır

İÇDAŞ şirketi ise alımda iç kaynaklara öncelik tanımaktadır. Daha sonra ise kendisine yapılan başvuruları aday veri tabanına kaydederek, ihtiyaç halinde buradan uygun gördüğü adayları görüşmeye çağırmaktadır.

Bu veri tabanına ise İÇDAŞ web sitesinde yer alan insan kaynakları sekmesine tıklayarak oradaki formu doldurmak suretiyle kaydolabilirsiniz. İÇDAŞ iş ilanları için aranan kriterler ve iletişim bilgileri bu formda yer almaktadır. Başvurunuz bilgilerinize göre uygun olan pozisyonda değerlendirilecek ve size dönüş yapılacaktır.

İÇDAŞ iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Çalık Enerji İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bereket Enerji İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin