İgdaş Personel Alımı 2018

 

igdas-personel-alimi

İgdaş Personel Alımı Yapıyor!

İgdaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İgdaş personel alımı yapıyor. İgdaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İgdaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İgdaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İgdaş 1986 yılında İstanbul’un doğalgaz ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Bu ihtiyacı karşılarken insan ve çevre sağlığına ayrıca önem gösteren firma çevre kirliliğinin önüne geçmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan İgdaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de İgdaş gibi büyük bir firmada çalışıp geleceğinizi güvence altına almak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan İgdaş insan kaynakları açıklamasını ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İgdaş İnsan Kaynakları Politikası

İK politikasının temelini oluşturan başlıca ilkeler şunlardır:

1. Şirketin amaç ve geliştirme hedefleri doğrultusunda gerekli nitelik ve gelişme yeteneklerine sahip kişilerin istihdamı esas alınır.

2. Şirket, personeline mesleki bilgi ve yeteneklerine göre, istihdam şartları ve kendilerini yetiştirmeleri yönünden adil ve eşit imkânlar sağlar.

3. Şirket, hedeflerini gerçekleştirebilmek için, çalışanları verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak, maliyet bilinci içinde çalışmaya teşvik eder. Personelin bu yöndeki görüş ve fikirlerini yönetime kolaylıkla aktarabilmesini sağlamaya yönelik tedbirler alır.

4. Şirket, personelinin amirleri ve iş arkadaşları ile iyi ilişkiler kurmasına ve çalışma barışının ahenkli bir şekilde devamını sağlamaya yönelik tedbirleri alır. Yapılan işin niteliğine uygun, rahat ve güvenli bir iş ortamı sağlar.

5. Şirket, personelini başarılı olmaya teşvik eder, yetenekli ve başarılı personelin girişimciliğini destekler. Başarılı olanları ödüllendirir.

6. Şirket, personelini, kendilerini ilgilendiren konularda zamanında haberdar eder.

7. Şirket, personelinin kişiliğine saygı duyar, haklarını korur.

8. Şirket yöneticileri, kendilerine bağlı personelin, işlerini verimli ve işin gereklerine uygun olarak yapabilecek düzeye eriştirilmesinden, işin gerektirdiği sorumluluk, iş disiplini, tutum ve davranışlara uygun çalışmasından ve ayrılmaları veya terfileri halinde yerlerine geçecek elemanların yetiştirilmesinden sorumludurlar.

Şirketimiz çalışanları 4857 sayılı İş Kanunu, 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ve 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu hükümlerine tabidir. Çalışanlarımızın çoğunluğu İşletme Toplu İş Sözleşmesine tabi olup yönetici personelimiz kapsamdışı statüdedir.

İGDAŞ’ ta eleman seçme ve yerleştirme sürecinin temel amacı, Kurumun bütün hizmetlerinin en etkin şekilde yürütülmesi için, teknik, sosyal ve ekonomik gelişmeler çerçevesinde, verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak ve maliyet bilinci içinde şirketin gelecekteki insan kaynağı ihtiyacının belirlenmesidir.

İgdaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

İgdaş personel alımı yapacağı pozisyonların listesini henüz reklam firmalarına dağıtmasa da, ağırlıklı olarak alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirecektir. Yine de sizlere en güncel İgdaş iş ilanları haberlerini anbean aktarmaya devam edeceğiz. İgdaş iş başvurusu için tıklayınız.

10 Cevap Yazılmış = “İgdaş Personel Alımı 2018”
  1. ŞABAN 5 Kasım 2017
  2. doğ 25 Eylül 2017
  3. Ozlem keskin 22 Eylül 2017
  4. Durak şahiner 7 Eylül 2017
  5. Adem 21 Ağustos 2017
  6. hakan 16 Ağustos 2017
  7. Habib 25 Haziran 2017
  8. feyzullah 24 Şubat 2017
  9. ÖMER GÜVEN 13 Nisan 2016
  10. sedat 28 Ağustos 2015

Bir Cevap Yaz