İhlas Koleji Personel Alımı İş İlanları 2017

ihlas-koleji-personel-alimi-is-ilanlari

İhlas Koleji Personel Alımı Yapıyor!

İhlas Koleji insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İhlas Koleji personel alımı yapıyor. İhlas Koleji iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İhlas Koleji iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İhlas Koleji eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eğitim sektöründe tanınmış önemli kurumlardan biri olan İhlas Koleji personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük eğitim kurumunda bir iş sahibi olup kariyer hayatınızı bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve İhlas Kolejlerine nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İhlas Koleji Hakkında

İhlas Koleji, 1996 yılında Beylikdüzü kampüsünde, 1997 yılında Bahçelievler kampüsünde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde eğitim ve öğretim hizmeti vermeye başladı. “Eğitimde Mükemmele Yolculuk” parolasıyla Türkiye’ye model oluşturmak vizyonu ile eğitim dünyasındaki faaliyetlerine devam etmektedir.

İhlas Koleji Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerindeki okullarına yapacak olan İhlas Koleji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. İhlas Eğitim Kurumları genellikle öğretmen alımlarını yapmaya devam ediyor. Buradan kurumun insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir