İlsan İlaç Personel Alımı 2017

ilsan-ilac-personel-alimi

İlsan İlaç Personel Alımı Yapıyor!

İlsan İlaç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İlsan İlaç personel alımı yapıyor. İlsan İlaç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İlsan İlaç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İlsan İlaç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İlsan İlaç İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

RSY&İLSAN İLAÇ olarak şirketimizi geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, takım ve değer odaklı adayları fırsat eşitliği ilkesiyle seçer ,kurumuza katar ve birlikte büyümeye odaklı hedefler doğrultusunda ilerleriz. Kuruluş hedeflerimizle bireysel hedeflerin uyumlu olmasını sağlar, yüksek performans göstermeleri için çalışanlarımızı destekleriz.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak şirketimizin en önemli varlığı olan  ‘’ insan kaynağının ‘’sürekliliği,etkinliği ve verimliliği doğrultusunda hareket etmek şirketimizin belirlediği en önemli prensiplerdendir.

İŞE ALIM

RSY&İLSAN olarak İşe alma sürecinin bir kurumda verilen en stratejik kararlardan biri olduğu düşünülmektedir. Bu süreç gerekli sayıda doğru kişinin, doğru zamanda ve doğru göreve alınmasını ve kuruma ve görevine oryantasyonunu hedefler. İşe alınacak kişilerin RSY&İLSAN şirketinin temel yetkinliklerini taşıması,  şirketin hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunabilecek ve fark yaratabilecek potansiyeli taşıması amaçlanmaktadır.Adaylarımıza birçok farklı kaynaktan ulaşmaktayız. Kariyer portalleri, danışmanlık şirketleri ve profesyonel network siteleri yoğun olarak kullandığımız araçlarımızdandır. ( Kaynak )

İlsan İlaç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan İlsan İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek İlsan İlaç’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir