İmmib Personel Alımı 2017

immib-personel-alimi

İmmib Personel Alımı Yapıyor!

İmmib insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İmmib personel alımı yapıyor. İmmib iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İmmib iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İmmib eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İmmib İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

İMMİB İnsan Kaynakları Politikasının temelinde; insan kaynakları mevzuatımızda belirtilen niteliklere sahip personelimize, hak ettiği değerleri vererek onlara uygun bir çalışma ortamı sunma, etkin performans yönetim sistemi oluşturarak motivasyonlarını yükseltme düşüncesi yer almaktadır.

İMMİB İnsan Kaynakları Şubesi, bu düşüncenin hayata geçirilmesinde, etik kurallara bağlı, verimli çalışan, kurumdaşlık bilincinde, toplumsal sorumluluk sahibi, takım oyuncusu olabilecek, değişime açık, bilginin kişilere değil kuruma ait olduğu bilincinde ve bu değerden hareketle “Kurumsal Bilgiyi” hazırlayacak insan kaynağına ulaşmayı hedeflemektedir.

Her zaman, kaliteli ve değer odaklı insan kaynakları yönetimi ile gizlilikle yürütülmesi gereken noktalarda etik bakış açımızdan vazgeçmeden, güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak, hedefe giden yolda personelimizin yanındayız.

İmmib Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alım yapacağı bölgeler genellikle İstanbul ve Kocaeli bölgeleri olan İmmib personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumu oluştuğu takdirde kendi sitesinden veya personel daire başkanlığı biriminden açıklamaktadır. Siz de İmmib kurumunu takip ederek iş ilanlarını en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Yine de biz takipçilerimiz için personel ilanları yayınladığı takdirde buradan duyurmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir