Imperial Tobacco Personel Alımı 2018

imperial-tobacco-personel-alimi

Imperial Tobacco Personel Alımı Yapıyor!

Imperial Tobacco insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Imperial Tobacco personel alımı yapıyor. Imperial Tobacco iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Imperial Tobacco iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Imperial Tobacco eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1786 yıllarında atılan Imperial Tobacco dünyanın neredeyse her yerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ise 2005 yılından itibaren hizmetlerine başlayan Imperial Tobacco personel alımı yapmaya devam ediyor. Dünya genelinde binlerce insana iş imkanı sağlayan bu firmanın Türkiye kolunda sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Imperial Tobacco İnsan Kaynakları

Imperial Tobacco’da büyümeye, etkin üretime ve hissedarları için değer yaratmaya odaklanmış başarılı bir uluslararası şirket için çalışacaksınız. Burada istekli, akıllı ve özgür kişiler olarak fark yaratabilirsiniz.
Bizler ekip üyesi olarak, tutkulu, sonuç odaklı, kendisini ve diğerlerini sürekli sınayacak ve iş için en doğru olanı savunacak kişileri aramızda görmek istiyoruz. Girişimci düşünceyi sürekli destekliyoruz; hatalarımızdan ders alıyoruz ve başarıları kutluyoruz ve kişisel güvenirliliğe çok büyük bir önem veriyoruz. Grup içerisindeki ve dışarı ile iletişimimizin de işimiz için büyük önem taşıdığına inanıyoruz.

İşimizin boyutu ve sürekli gelişiyor olması sebebiyle, kariyer gelişimi için çok önemli fırsatlar sunabiliyoruz.

Imperial Tobacco Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok şehrinde yeni personeller arayan Imperial Tobacco personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde neredeyse her şehirde genel başvuru kabul eden Imperial Tobacco iş başvurusu yapan adayları kabul etmektedir.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Temsilcisi – Genel Başvuru Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, Isparta, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Uşak, Yalova
Forklift Operatörü Manisa
Satış Temsilcisi – Ankara Ankara
3 Cevap Yazılmış = “Imperial Tobacco Personel Alımı 2018”
  1. Eşref 15 Haziran 2017
  2. Hakan yalcin 14 Mart 2017
  3. yunus 18 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz