İnci Akü Personel Alımı 2017

inci-aku-personel-alimi

İnci Akü Personel Alımı Yapıyor!

İnci Akü insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İnci Akü personel alımı yapıyor. İnci Akü iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İnci Akü iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İnci Akü eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1984 yıllarında atılan İnci Akü ülkemizin en büyük akü üreticilerinden birisi olarak sektörün önemli firmalarından birisidir. Sektörde uzun yıllar boyunca tutunan ve hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren İnci Akü personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok noktasında bulunan ve yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İnci Akü İnsan Kaynakları

Başarılı finansal ve operasyonel performansımızı sürdürürken, yeni yatırımlarımız ve büyüyen organizasyonumuzla istihdam olanaklarımızı arttırarak topluma fayda sağlamaya devam ediyoruz.

İnci Akü’de, açık pozisyonlarımıza en doğru adayın işe alınarak yerleştirilmesi için iç kaynaklar başta olmak üzere pek çok iç ve dış kaynaktan (iş arama siteleri, danışmanlık firmaları, sosyal medya, şirket içi staj programları, Meslek Edindirme Kursları, Üniversitelerin İncileri v.b) yararlanıyoruz.

İşe alım sürecimizde adaylarımızın bir yandan şirket performansına maksimum katkı sağlayacağı en doğru pozisyonda görev alırken diğer yandan da kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunabilmeleri için en doğru adayı seçmek ve yerleştirmek üzere çalışıyor, yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakat tekniği ile birlikte yabancı dil bilgisini ölçme araçlarından, kişilik testleri ile genel yetenek testlerinden faydalanıyoruz.

İnci Akü Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni elemanlar alacak olan İnci Akü personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradaki pozisyonlardan birine karar verdikten sonra firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Akü Satış Yöneticisi Kocaeli, Sakarya
Akü Satış Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Üretim Sorumlusu İzmir, Manisa

İnci Akü iş başvurusu için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 3 Eylül 2016
  2. 14 Haziran 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir