İNG Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2017

ing-bank-personel-alimi-ilan

İNG Bank Gişe Yetkilisi Alımı

İNG Bank, Türkiye’ nin çeşitli illerinde Gişe Yetkilisi olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktadır. İNG Bank İş ilanları arasında yer alan Gişe Yetkilisi alımı için başvuracak adaylar,  belli nitelikleri taşımak şartı ile iş başvurusu yapabilmektedirler. İNG Bank, gişe yetkilisi açık pozisyonlarına hem genç bankacı adayları hem de deneyimli adaylar başvuru yapabilirler.

 İNG  Bank Gişe Yetkilisi Aranan Nitelikler

  • TC vatandaşı olmak,
  • Tercihen 4 yıllık üniversitelerin İktisat, işletme, maliye, istatistik, ekonomi, uluslararası ilişkiler, ekonometri, çalışma ekonomisi, bankacılık bölümlerinden mezun,
  • 27 yaşını geçmemiş olmak,
  • İyi derecede bilgisayar kullanabilen ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
  • İletişim ve ikna becerilerinde kendini geliştirmiş olmak
  • Müşteri ilişkilerinde iyi olmak.

Yukarıdaki özellikleri taşıyorsanız İNG Bank Gişe yetkilisi alımı iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki açık pozisyonları takip ederek iş ilanı başvurunuzu yapabilirsiniz.

İNG Bank Gişe Yetkilisi Maaşları Ne Kadar?

Banka görevlilerin maaşları bankaların genel müdürlükleri tarafından belirlenir. İNG Bank çalışanlarına sağlık sigortası, yol-yemek desteği, performansa dayalı ek ücret ve pirimler gibi olanaklar sunmaktadır. İNG Bank Gişe Yetkilisi maaşları 1300- 1700 TL civarındadır. Performansa dayalı ücret artışları yapılmaktadır.  Belirlenen brüt maaş 1300 TL olmakla beraber çalışma süresi, performans ve ek ücretler ile birlikte maaşlar değişmektedir.

Daha önce yayınladığımız ING Bank Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve ING Bank’a nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

1 Yorum
  1. 24 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir