İng Bank Personel Alımı 2017

ing-bank-personel-alimi-ilan

İNG Bank Personel Alımı Yapıyor!

İNG Bank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve İNG Bank personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. İNG Bank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İNG Bank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde İNG Bank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren ve her geçen gün büyüyen bir banka olan İNG bank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük bankada bir iş sahibi olmak ve kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilan haberinin devamını okuyabilirsiniz.

İNG Bank İş İlanları

İng Bank iş ilanları her geçen gün yeni bir şube açıldığından dolayı çok fazladır ve her zaman güncel ilanlar bulabilmek mümkün olmaktadır.

Bankanın yeni şubeleri için alınacak elemanlarının yanı sıra SPK Lisansına sahip adaylar, BT uzmanları ve diğer pozisyonlar için nitelikli ve deneyimli eleman ilanları verilmektedir. Bu ilanlar güncel olduğu sürece başvuru yapılabilir ve mülakat sonrası kısa sürede işe başlamak mümkün olabilir.

Bazı pozisyonlar için yaş sınırı olduğundan dolayı başvuru sınırlı olsa da, uzman pozisyonları için yaş sınırı had safhada değildir. Bu yüzden uygun nitelikleri taşıyanlar için süreç sorunsuz işlemektedir.

İng Bank Personel Alımı

Hollanda merkezli olarak kurulan ve 40 farklı ülkede şubesi bulunan İng Bank, ülkemizde yeni sayılabilecek bir banka olmasına rağmen, bir çok reklam filmi ve avantajıyla kısa sürede tanınmıştır.

Bir çok bankacılık fırsatı olan İng Bank iş başvurusu İng Bankasının resmi internet sitesinden yapılmaktadır. Sisteme üye olarak açık pozisyonlara başvuru yapabilmek mümkündür. SPK lisanslı adayların çok sık tercih edildiği İNG Bankası’nda bir çok iş ilanı vardır. Son yılların gözde bankası olan ve yurt dışında merkezi olduğu için yurt dışına gitme olanağı da bulunan bankada dönem dönem personel alımı yapılmaktadır.

Başvuru sonrası telefon yoluyla mülakata çağrılan adayları kısa bir eğitim sürecinden sonra iş başı yapabilmektedir.

İng Bank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin pek çok şehrinden gerçekleştiren İNG bank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu günlerde 20’nin üzerinde açık pozisyonu olan İNG Bank, İstanbul, Antalya, Adana, Muğla gibi bölgelerde yeni personeller aramaktadır. Siz de bu pozisyonları inceleyerek bankaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

İNG Bank insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusu detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 25 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir