İntertech Personel Alımı 2017

intertech-personel-alimi

İntertech Personel Alımı Yapıyor!

İntertech insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İntertech personel alımı yapıyor. İntertech iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. İntertech iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İntertech eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İntertech 1987 yılında kurulan bilgi teknolojileri hizmetleri sunmakta olan bir firmadır. Türkiye’de 700 kişiden fazla insana iş istihdamı sağlayan İntertech personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizin için hazırladığımız bu haberde İntertech hakkında kısa bir bilgi, insan kaynakları duyurusu ve firmanın ihtiyaç duyduğu açık pozisyonları göreceksiniz. Size uygun en iyi işe karar verip anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıtılar için haberin devamını okuyun.

İntertech Hakkında

Intertech, finans sektörünün ihtiyaç duyduğu Bilgi Teknolojileri hizmetlerini sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. Bugün 700 kişiyi aşan kadrosuyla başta uzmanlaştığı finans sektörü olmak üzere pek çok sektör için çağdaş ve etkin çözümler üretmeye, benzersiz servis kalitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızla değişen ve gelişen iş hayatının dinamiklerine yerinde ve zamanında uyum sağlayarak oluşturduğu vizyonuyla Intertech, her zaman yenilikçi ve değişen şartlara kolay uyum sağlayabilen çevik bir yapıya sahiptir. Kazandığı ulusal ve uluslararası ödüllerle, kurum içindeki eşsiz dayanışmasını ve hiçbir engel tanımayacağını tüm sektöre kanıtlamış olan Intertech, gücünü aile bireyleri gibi gördüğü uzman çalışanları ve deneyimli yönetici kadrosundan almaktadır.

İntertech İnsan Kaynakları

Kariyer

Sahip olduğu ulusal ve uluslararası ödüllerle, kurum içindeki eşsiz dayanışmasını ve hiç bir engel tanımayacağını tüm sektöre kanıtlamış olan Intertech, gücünü aile bireyleri gibi gördüğü uzman çalışanları ve deneyimli yönetici kadrosundan almaktadır.

Deneyimli profesyonellerin yanı sıra yeni mezunlara da iş ve kariyer planlaması olanağı sunan Intertech İnsan Kaynakları Yönetimi, şirketin sektördeki rakipsiz pozisyonunu insana verilen değerle açıklamaktadır.

İntertech Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Aşağıda firmanın elemana ihtiyaç duyduğu pozisyonları ve online iş başvuru yapabileceğiniz bağlantıyı hazırladık. İntertech personel alımı yapacağı pozisyonları altta bildirmiştir. Size uygun işe karar verip hızlı bir biçimde başvuru yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
IT SECURITY ENGINEER İstanbul – Avrupa
Üst Düzey Yönetici Asistanı / Intertech İstanbul

İntertech iş başvurusu için tıklayınız. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir