İpragaz Personel Alımı 2017

ipragaz-personel-alimi

İpragaz Personel Alımı Yapıyor!

İpragaz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İpragaz personel alımı yapıyor. İpragaz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İpragaz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İpragaz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük akaryakıt firmaları arasında yer alan İpragaz personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

İpragaz İnsan Kaynakları

İpragaz Akademisi

Günümüz iş yaşantısında firmalar arası en büyük rekabet unsuru, “çalışanlar”dır. Bir adım ötesinde, markayı bulunduğu konuma getirenler, yine o markanın çalışanlarıdır. Bu nedenle, son yıllarda tüm dünyada ve özellikle de ülkemizde insana yapılan yatırımda dikkat çekici şekilde bir artış gözlenmektedir. İpragaz olarak, çalışanlarımıza yaptığımız yatırımı yeni bir boyuta taşımak maksadıyla, sektörümüzde bir ilk’e daha imza attık. Şirket vizyonumuzu, ortak değerlerimizi ve temel yetkinliklerimizi destekleyen İpragaz Akademisi’ni Mayıs 2007’de faaliyete geçirdik. Akademi’de satış ve satış yönetimi grupları için 2,5 yıllık bir program hedeflenirken, diğer gruplar için de zaman sınırlaması olmayan sistemli bir eğitim ve gelişim süreci tasarlanmıştır.

Bu akademi ile amacımız tüm İpragaz çalışanlarının yetkinliklerini, liderlik özelliklerini ve vizyoner bakış açılarını, günümüz iş dünyası ihtiyaçları, değişen pazar ve rekabet koşulları doğrultusunda geliştirmektir.

Gelişim süreci, kişilerin bulundukları pozisyonlardaki iş tanımları ve gerekli yetkinliklere göre, bağımsız bir danışmanlık şirketi olan Management Centre Türkiye (MCT) tarafından tüm İpragaz için özel olarak tasarlanmıştır.

Sonuçta hem daha sistematik hem de daha sürekli bir eğitim döngüsü planlanmış olup, çalışanlarımız gelişim ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, teknik, yönetsel ve kişisel gelişim programlarından geçecektir.

İpragaz Akademisi, sınıf içi eğitimlerin yanı sıra, birbirini takip eden atölye çalışmaları, dvd seansları, makaleler, kitaplar, ödevler, sohbet toplantıları ve testlerle de desteklenmiştir.

Artık, İpragaz’da insana yatırımın en önemli aşaması olan eğitim ve gelişim, şirket kültürümüzün değişmeyen bir parçası haline gelmiştir. ( Kaynak )

İpragaz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinden yapacak olan İpragaz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek İpragaz’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
ÜRETİM TEKNİKERİ İstanbul – Anadolu
MAKİNE MÜHENDİSİ Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul – ( Anadolu, Avrupa ), İzmir, Kocaeli, Samsun
SATIŞ ELEMANI Ankara, Antalya…
KREDİ RİSK ELEMANI İstanbul
MUHASEBE ELEMANI Aydın
SATIŞ SORUMLUSU Van
SATIŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU Ankara, İstanbul – ( Anadolu, Avrupa ), Mersin
SATIŞ SORUMLUSU Mersin
MUHASEBE ELEMANI Erzurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir