Işık Sigorta Personel Alımı 2018

isik-sigorta-personel-alimi

Işık Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Işık Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Işık Sigorta personel alımı yapıyor. Işık Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Işık Sigorta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Işık Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizde temelleri 1995 yıllarında atılan Işık Sigorta günümüzde halen başarılı faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin sigortacılık sektöründe önemli markalardan birisi olan Işık Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu Işık Sigorta’da sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Işık Sigorta Hakkında

Misyon

Kurumsal değerlerimiz ışığında sürdürülebilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven duyulan bir şirket olmak.

Vizyon

Çalışanları ve acenteleri ile birlikte, her zaman için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

Işık Sigorta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yeni personel ihtiyacı duyabilen Işık Sigorta personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Işık Sigorta’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz