İspark Personel Alımı 2018

ispark-personel-alimi

İspark Personel Alımı Yapıyor!

İspark personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için derledik. İspark iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İspark iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İspark eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

İstanbul Otopark İşletmeleri olarak bilinen İspark, uzun zamandır İstanbul şehrinin açık, katlı ve yol üzeri otoparklarının işletmeciliğini yapan bir kurumdur. İstanbul gibi büyük bir şehirde bulunan yüzlerce otopark noktasının işletmesini elinde bulunduran İspark aynı şekilde bir çok insana da iş imkanları sağlamaktadır. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan İspark personel alımı yapmaya da devam ediyor. Siz de bu büyük şirkete nasıl başvuru yapacağınıza dair gerekli bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İspark Hakkında Kurumsal Bilgi

Misyonumuz

“Güvenle park ve güler yüzle hizmet anlayışı ile ulaşım araçlarının parklanma ihtiyacını karşılamak.”

Vizyonumuz

“Etkin bir park yönetimi için mevcut kapasiteyi artırmak, kentsel ulaşım altyapısına güncel teknolojisi ve nitelikli ekibiyle katkı sağlamak.”

Kalite Politikamız

Kurumumuz, entegre ulaşım sistemine katkı sağlayacak müşteri odaklı hizmet anlayışını, çevre ve iş sağlığı güvenliği kurallarına uygun hareket etmeyi, kalite yönetim sisteminin şartları doğrultusunda geliştirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

İlkelerimiz

 • Kalite
 • Güven
 • Yenilik
 • Şeffaflık
 • Verimlilik
 • Katılımcılık
 • Müşteri Odaklılık
 • Sosyal Sorumluluk

İspark Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarının çoğunu İstanbul şehrinden yapan İspark personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlamaktadır. Kurumun açık pozisyonlarını ve yeni iş ilanlarını takip ederek İspark’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İspark insan kaynakları sayfasındaki açıklamaya göre şirkete iş başvuruları istirakler.com üzerinden yapılmaktaymış. İspark insan kaynakları sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

67 Cevap Yazılmış = “İspark Personel Alımı 2018”
 1. Damra 17 Aralık 2017
 2. selami 16 Aralık 2017
 3. Ozan aci 14 Aralık 2017
 4. Muammer 2 Ekim 2017
 5. MURAT AKSARI 28 Eylül 2017
 6. Onur 8 Eylül 2017

Bir Cevap Yaz