İSTAÇ Personel Alımı 2017

İSTAÇ Personel Alımı

İSTAÇ insan kaynakları hakkında bilgiler ve İSTAÇ personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. İSTAÇ iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İSTAÇ iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde İSTAÇ eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olan İSTAÇ Türkiye’nin en büyük çevre yönetim şirketlerinden birisidir. 1994’te kurulan İSTAÇ kurulduğu yıllardan bu yana gerçekleştirdiği başarılı projelerle bir çok insanın çalışmayı hayal ettiği kurumlardan biri haline gelmiştir. Bugün bünyesinde 4000’den fazla personel çalıştıran İSTAÇ faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

İSTAÇ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İSTAÇ iş başvuruları kurumun ihtiyaç duyduğu zamanlarda bizzat İSTAÇ’a yapılır. İSTAÇ iş ilanları kurumun ihtiyacı doğrultusunda resmi web sitesinden açıklanmaktadır. Sizde bu ilanları takip ederek İSTAÇ’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

İSTAÇ Personel Alımı 2017

Alımlarını genellikle İstanbul ilimizden yapan İSTAÇ personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç duyduğu zamanlarda açıklamaktadır. İSTAÇ resmi insan kaynakları sayfasına baktığımız zaman kurumun şu an için personel ihtiyacı olmadığını görüyoruz. Personel ilanları resmi sitesinden açıklayacağını belirten İSTAÇ resmi sitesinin link adresini aşağıda bulabilirsiniz.

İSTAÇ iş ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin