İstanbul Ulaşım Personel Alımı 2018

istanbul-ulasim-personel-alimi

İstanbul Ulaşım Personel Alımı Yapıyor!

İstanbul Ulaşım insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İstanbul Ulaşım personel alımı yapıyor. İstanbul Ulaşım iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. İstanbul Ulaşım iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İstanbul Ulaşım eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İstanbul ulaşım, İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı tramvay, metro, hafif metro işletmeciliği yapan bir şirkettir. Belediye tarafından şehrin raylı sistemlerinin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul ulaşım personel alımı yapmaya devam ediyor. Hergün 1.000.000’dan fazla insana hizmet veren bu büyük işletmede çalışmak ister misiniz? Haberimizin devamında istanbul ulaşım insan kaynakları bölümünün yaptığı açıklamaları ve başvuru yapabileceğiniz adresleri bulacaksınız.

İstanbul Ulaşım İnsan Kaynakları

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan en büyük etken sahip olduğumuz insan kaynağımızdır. Siz İstanbullulara verdiğimiz hizmetin her aşamasından memnun olmanızı sağlayarak, faaliyet alanımızdaki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın ana unsurunu oluşturmaktadır.

İstanbul Ulaşım stratejilerini, faaliyet gösterdiği raylı sistemler toplu taşımacılığı standartlarını yukarı çekecek yolcu memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık sağlamak üzerine yapılandırır. İstanbul Ulaşım İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Çalışanlarımızın sistemimizin en değerli varlığı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız ile olan ilişkimize geçici gözüyle bakmıyor, eldeki yetişmiş personelimiz ile ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri çekmeyi ve bu kişilerin kariyer gelişimine yardımcı olup, onları bu konularda teşvik ederek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

Başarıya giden yolun, profesyonel ve nitelikli kişilerden oluşan bir takım yaratmaktan geçeceğine inanan Şirketimiz; Kalite bilincine sahip, gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitimli, dinamik, ekip ruhuna sahip, insiyatif kullanabilen, gelişime ve değişime açık, Ulaşım A.Ş.’ de çalışmayı ayrıcalık sayan iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmayı hedeflemektedir.

2269 kişinin çalıştığı Ulaşım A.Ş.’ de, çalışanların yaş ortalaması 35′ tir, personelimizin, %94’ü erkek, %6’sı ise bayan çalışanlardan oluşmaktadır.

İstanbul Ulaşıma iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

30 Cevap Yazılmış = “İstanbul Ulaşım Personel Alımı 2018”
 1. Mustafa 30 Kasım 2017
 2. Veysel 30 Ekim 2017
 3. Özcan 23 Eylül 2017
 4. Arzu 6 Eylül 2017
 5. selim 5 Temmuz 2017
 6. Ahmet soymaz 30 Haziran 2017
 7. Reşat 25 Mayıs 2017
 8. Seyit rıza 11 Nisan 2017
 9. Okan atay 19 Mart 2017
 10. Kazım 16 Mart 2017
 11. onur 16 Mart 2017
 12. Ugur 25 Ocak 2017
 13. ergin 29 Kasım 2016
 14. Deniz Taner 22 Eylül 2016

Bir Cevap Yaz