İzdemir Demir Çelik Personel Alımı 2017

izdemir-demir-celik-personel-alimi

İzdemir Demir Çelik Personel Alımı Yapıyor!

İzdemir Demir Çelik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İzdemir Demir Çelik personel alımı yapıyor. İzdemir Demir Çelik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İzdemir Demir Çelik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İzdemir Demir Çelik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İzdemir Demir Çelik Hakkında

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1975 yılında kurulmuştur. Modern haddehane tesisleri 1983’te, çelikhanesi ise 1987 yılında işletmeye alınmıştır. Aliağa ağır sanayi bölgesinde 500 bin m2’nin üzerinde bir alanda üretimini sürdürmektedir. Teknoloji, kalitesi ve üretimini daha da ileriye taşımak için, İş Bankası’ ndan devralındıktan sonra yapılan yatırımlar sonucunda çelikhane üretim kapasitesi 1.320.000 ton/yıl, çubuk haddehane üretim kapasitesi 900.000 ton/yıla çıkarılmış, 2013 yılında 440.000 ton kapasiteli orta profil haddehanesi devreye alınmıştır.

Türkiye’de ark ocakları ile üretim yapan firmalar arasında önde gelen kuruluşlardan biri olan İDÇ, Şirket kültürü, çağdaş yönetim prensipleri, nitelikli personeli, kalitesi, güçlü finans yapısı ve ulaştığı yıllık cirosuyla Ege’nin ve Türkiye’nin devleri arasında yerini almıştır. ( Kaynak )

İzdemir Demir Çelik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İzmir bölgesinden gerçekleştiren İzdemir Demir Çelik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra İzdemir Demir Çelik iş başvurusu yapabilirsiniz.

5 Yorum
  1. 17 Eylül 2017
  2. 4 Temmuz 2017
  3. 16 Mayıs 2017
  4. 4 Şubat 2017
  5. 18 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir