İzmir Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları 2017

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları

Hayatımızı daha iyi şartlarda yaşamak hepimizin en önemli arzusu haline gelmiştir. Bu konuda yapılan yeni işçi alımları ile birlikte maddi anlamda sorunlarınız halledilmektedir. Günümüzde havalimanları ciddi anlamda hem ücret ödemelerinde hem de personel haklarında mükemmel bir şekilde olacaktır. Bu alan içerisinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı sizlere iş imkânı sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Personel Alımı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı iş ilanları sürekli olarak güncellenmektedir. Birçok kişiye iş imkânı sunan bu alan içerisinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Başvurularınızı havalimanı içerisindeki markalara iletmeniz ile birlikte kısa bir değerlendirme süreci içerisine girmektesiniz. Değerlendirme olumlu sonuçlandıktan sonra maddi konuda beklentileriniz karşılanacaktır.

Temizlik Personeli

Temizlik koşullarına uygun bir alan oluşturmak kesinlikle önemlidir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı personel alımı alanında temizlik bölümünde çalışacak birçok insana ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer iş guruplarında olduğu gibi tamamen vardiya sistemi ile çalışılmaktadır. Bu nedenle de maddi anlamda bu iş alanı içerisinde hareket etmek her zaman için yararınıza olacak bir durumdur.

Güvenlik Personeli

Güvenlik olarak daha önce çalıştaysanız daha iyi şartlarda çalışmaya devam edebilirsiniz. Vardiya sistemi ile birlikte günün belirlenen saatleri içerisinde havalimanında görevlendirilmektesiniz. Tamamen kolay bir iş olması ile birlikte hassasiyet gerektirmektedir. Dikkatliyim ve korumacı bir yapım var diyorsanız havalimanın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Havalimanında bu alan sıklıkla ve sene içerisinde birçok kez alım yapılmaktadır.

Satış Danışmanı Personel Alımı

Satış Danışmanı olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı iş ilanları ön plana çıkmaktadır. Sizlerle belirlenen alan içerisinde havalimanında olan insanların sorularını yanıtlamak işi sunulmaktadır. Kolay bir iş alanı olması ile birlikte günün belli saatlerinde çalışıyorsunuz. Her an ve her dakika birilerinin sorularını cevaplamıyorsunuz. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilen bir iş alanı olmayı başarmıştır.

Mesai ve Aylık Ücretler

İşe girmeniz ile birlikte aylık olarak ödemeniz dışında çalıştığınız her saat için düzenli mesai ücreti ödemesi yapılmaktadır. Aylık ödemeler iş alanlarına farklılık gösterse de yüksek ücretten değerlendirilmektedir. Bu nedenle de maddi alanda kendiniz ciddi anlamda katkıda bulunabilirsiniz. Her anlamda sizlerin beklentisi iş gurupları ile fazlasıyla karşılanmaktadır.

Bu sayfa İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

7 Yorum
  1. 7 Eylül 2017
  2. 16 Ağustos 2017
  3. 28 Haziran 2017
  4. 5 Haziran 2017
  5. 31 Mart 2017
  6. 22 Mart 2017
  7. 13 Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin