İzopoli Personel Alımı 2018

izopoli-personel-alimi

İzopoli Personel Alımı Yapıyor!

İzopoli insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İzopoli personel alımı yapıyor. İzopoli iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İzopoli iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İzopoli eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1983’ten bu yana faaliyetlerini sürdüren İzopoli kendi sektörünün köklü markalarından birisidir. Genel olarak çatı ve cephe kaplama sistemleri üretimi yapan İzopoli günümüzde de hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan İzopoli personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip İzopoli’ye iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İzopoli İnsan Kaynakları

Misyon

İnsana ve doğaya saygılı bir şekilde  bulunduğu sektör içerisinde, teknolojiyi olabildiğince verimli şekilde kullanmak. Ürünlerini piyasaya sürerken, uluslararası bir ortaklığa sahip olmanın verdiği avantajları en verimli şekilde kullanarak, müşteri odaklı yüksek kaliteli hizmeti ve servisi sunmak. Yalıtımlı çatı, cephe ve Soğuk depo panelleri hususundaki her konuda sektörün öncü firmalarından olmak bizim hedefimizdir.

Vizyon

Yeniliklere sonuna kadar açık, daima müşteri odaklı ve çevreye dost olmak, Ar-Ge departmanını her daim güncel tutan, sonuna kadar kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş ve fark yaratacak kalitede olması için çabalanan, ekstra eğitimler verilen uzman kadrosuyla sunduğu bütün ürün ve hizmetlerde azami memnuniyet garantisi sağlayarak sektörün baş aktörü haline gelmek ve bu mükemmel seviyeyi her daim kaliteden ödün vermeden korumak. (Kaynak)

İzopoli Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan İzopoli personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra İzopoli’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Teknik Ressam Bolu
Mimar İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yaz