Jolly Tur Personel Alımı 2017

jolly-tur-personel-alimi

Jolly Tur Personel Alımı Yapıyor!

Jolly Tur insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Jolly Tur personel alımı yapıyor. Jolly Tur iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Jolly Tur iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Jolly Tur eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük tur şirketlerinden birisi olan Jolly Tur 1987 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bir çok tatilcinin ilk tercihi olan Jolly Tur sürekli kendisini geliştirerek büyütmüştür. Bugün kendi sektörünün lider markalarından birisi olan Jolly Tur personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok şehrinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren firmanın çatısı altında yüzlerce insan iş sahibidir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Jolly Tur İnsan Kaynakları

Jolly Tur, ekip çalışmasının sınırsız hizmetle buluştuğu, üst düzeyde müşteri memnuniyetini, kaliteli organizasyonlarla ve özverili çalışanları ile birlikte büyük bir aile sıcaklığında gerçekleştiren bir tur operatörüdür. Jolly ailesini her geçen gün büyüterek bu yapıyı sürekli ve güçlü kılmak ise insan kaynakları politikalarımızın ilk hedefi olarak belirlenmiştir.

Jolly Tur’un kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından ortaya konulan inanç ve değerlerden oluşur ve her çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde rekabet koşulları, sosyo ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri izlenerek eğitim programları yapılır.

Hedef, eğitim eşliğinde davranış ve becerileri geliştirerek sektörel gelişime uyum sağlamaktır.

Jolly Tur Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan ve ayrıca ülkemizin çeşitli şehirlerinde de personeller alacak olan Jolly Tur personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Jolly Tur’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Jolly Tur’un açık pozisyonlarından bazıları aşağıdadır;

                                Pozisyon                 Şehir
Genel Başvuru İstanbul – Avrupa, Anadolu
Acenta Satış Danışmanı Sakarya
Spor Eğitmeni İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa, Anadolu
Bilet Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Engelli Personel İstanbul – Avrupa
Çağrı Merkezi Seyahat Danışmanı İstanbul – Avrupa
Operasyon Elemanı İstanbul – Avrupa
Tasarımcı Grafiker İstanbul – Avrupa, Anadolu
Pazarlama & İş Geliştirme Uzmanı İstanbul – Avrupa, Anadolu
5 Yorum
  1. 11 Ağustos 2017
  2. 19 Temmuz 2017
  3. 15 Haziran 2017
  4. 25 Mayıs 2017
  5. 8 Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin