Jti Personel Alımı 2018

jti-personel-alimi

Jti Personel Alımı Yapıyor!

Jti insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Jti personel alımı yapıyor. Jti iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Jti iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Jti eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Jti yani Japan Tobacco International kısaca bir Japon sigara üretim şirketidir. Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Jti Türkiye içerisinde personel alımı yapmaya devam ediyor. İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Muğla gibi bir çok şehirde faaliyetlerine devam eden Jti yeni personeller aramaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Jti İnsan Kaynakları

There are few industries able to provide such diverse careers as the tobacco industry, and few companies that can offer you the opportunities you’ll find at JTI
We’re not just a tobacco company, but a leading global enterprise in the exciting area of FMCG (fast moving consumer goods).

We provide opportunities to follow a broad range of career paths, including financial and marketing, human resources and logistics, engineering and scientific research, legal and public affairs, as well as develop industry-specific skills in areas from agronomy to anti-illicit trade.

Jti Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Jti personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Jti iş başvurusu yapabilirsiniz. Sizler için Jti firmasının en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik. Ayrıca Jti iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/japan-tobacco-international-is-ilanlari-c1031-p336/

  • Zincir Mağazaları Sorumlusu
  • Genel Başvuru
3 Cevap Yazılmış = “Jti Personel Alımı 2018”
  1. Hasan 14 Temmuz 2017
  2. atila 6 Şubat 2017
  3. Ali metin 1 Aralık 2016

Bir Cevap Yaz