JTI Staj Başvurusu 2017

JTI Staj Başvurusu

JTI staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada JTI şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. JTI staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. JTI Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

JTI Hakkında

Dünyanın 120 ülkesinde faaliyet gösteren JTI (Japan Tobacco International ) firması, dünyanın önde gelen sigara firmalarından biridir. Merkezi İsviçre’de bulunan JTI, 1990 yılında Türkiye’de faaliyete geçmiştir. Toplamda tüm dünyada 27.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Türkiye’de ise 2400’ün üzerinde kişiye istihdam sağlayan JTI, çalışanlarının en büyük sermayesi olduğunun farkında olan bir firma olarak, Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olarak anılmaktadır. 2016 yılı için Fortune 500 dergisi tarafından hazırlanan Fortune 500 Türkiye listesinde 22. Sırada yer alan şirket, Türkiye’de en yüksek ciroya sahip olan şirketler arasında 22. olarak yerini almıştır.

JTI Staj Başvuruları

2017 yaz dönemi için Japan Tobacco International staj başvuruları yapmak isteyenler aşağıda bulunan bilgileri inceleyerek konu hakkında fiki sahibi olabilir. İzmir’de gerçekleşecek olan ve 6 ila 8 hafta arasında sürecek olan staj dönemi için siz de başvurunuzu yapabilir ve uluslararası bir firmada deneyim kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

JTI Staj Şartları

JTI stajyer alımı, yaz dönemi için aşağıdaki departmanlarda gerçekleşecektir. :

Hukuk, muhasebe, uluslararası ticaret, üretim, bilgi işlem, satın alma, depolama ve kalite kontrol.

Aranan nitelikler:

-Tercihen İngilizce bilgisi,

-MS Office programlarına hakimiyet,

-Üniversitelerin son sınıflarında eğitim görüyor olmak

[box icon=”none”]Diğer Staj İlanları

Tuborg Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

JTI Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Japan Tobacco International staj başvurularınızı, firmanın internet sitesi üzerinden ya da firmanın ilan vererek yetkilendirdiği eleman bulma siteleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. JTI staj ilanlarını aşağıda yer alan link adreslerini kullanarak takip edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/japan-tobacco-international-is-ilanlari-c1031-p336/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir