Kadooğlu Personel Alımı 2018

kadooglu-personel-alimi

Kadooğlu Personel Alımı Yapıyor!

Kadooğlu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kadooğlu personel alımı yapıyor. Kadooğlu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kadooğlu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kadooğlu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin köklü firmalarından birisi olan Kadooğlu Holding iş hayatına ilk olarak ticaret ile başlamıştır. Seneler içerisinde iş kollarına genişleten Kadooğlu Grup, akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul ve ticaret gibi alanlarda da faaliyet göstermeye başlamıştır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Kadooğlu personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kadooğlu İnsan Kaynakları

Bugün 1200 kişiye istihdam sağlayan Kadooğlu Holding’in insan kaynakları politikasının temel amacı kurumun değerleri, vizyonu ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, çalışanlar için motivasyonu yüksek tutarak bağlılığı artırmak ve kurumda devamlılıklarını sağlamaktır.

Kadooğlu Holding İnsan Kaynakları Departmanı, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve kurumsal performansı sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır. Çalışanlar için yeni fırsatlar yaratarak potansiyellerini hem kendi yararlarına hem de kurum yararına kullanabilmeleri için gereken ortamı sağlayan Kadooğlu Holding, sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli anahtarın insan kaynağının kalitesi olduğunun bilincindedir. ( Kaynak )

Kadooğlu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden yapmaya devam eden Kadooğlu personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Kadooğlu’na iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İç Denetim Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Muhasebe Elemanı İstanbul – Avrupa
Sevkiyat Elemanı Tekirdağ
Bakım Onarım Müdürü Gaziantep
Elektrik Elektronik Mühendisi Gaziantep

Bir Cevap Yaz