Kahve Diyarı Personel Alımı İş İlanları 2017

kahve-diyari-personel-alimi-is-ilanlari

Kahve Diyarı Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Kahve Diyarı insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kahve Diyarı personel alımı yapıyor. Kahve Diyarı iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kahve Diyarı iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kahve Diyarı eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Son zamanların en popüler kafelerinden biri olan Kahve Diyarı personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kafe zincirinde bir iş sahibi olup iş hayatınızı bu yönde sürdürebilirsiniz. Aşağıdan Kahve Diyarı iş ilanları bölümünü inceleyebilir ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kahve Diyarı Hakkında

“Bir çok yeni ürün ve yeni hizmet anlayışı ile sektöründe “ilk”lere imza atmaya hazırlanan Kahve Diyarı Yönetimi, Türkiye basketbol sporuna destek vermek ve takım ruhunun önemini vurgulamak amacıyla TBL ile Ana Sponsorluk anlaşması imzalamıştır. “

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerimizle her damak zevkine uygun yepyeni bir menü ile hizmet veren Kahve Diyarı markası iki büyük şirket grubunun tecrübesini arkasına alarak ilerliyor.

Her geçen gün, alt yapımız dünya çapında hizmet verebilecek kapasiteye erişiyor.

Herşey müşterilerimizin memuniyeti için…

Kahve Diyarı Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrindeki cafelerine yapacak olan Kahve Diyarı personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Kahve Diyarı insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Aşçı İzmir
Servis Elemanı ve Barista İzmir
Servis Elemanı ve Barista İstanbul -Avrupa
Aşcı Yardımcısı İstanbul -Avrupa
Aşçı Manisa
Servis Elemanı ve Barista Manisa
Bulaşıkçı İzmir
Servis Elemanı ve Barista Denizli
Barista İzmir
2 Yorum
  1. 6 Ekim 2016
  2. 29 Ekim 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir