Kalibre Boru Personel Alımı İş İlanları 2017

Kalibre Boru Personel Alımı

Kalibre Boru insan kaynakları hakkında bilgiler ve Kalibre Boru personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Kalibre Boru iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kalibre Boru iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Kalibre Boru eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Boru alanında ülkemizde faaliyet gösteren önemli markalardan birisi olan Kalibre Boru çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu markanın bir parçası olmak için Kalibre Boru iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kalibre Boru İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Verimli çalışmanın ancak mutlu ve işini seven çalışanlar sayesinde yapılabileceğinin bilincinde olan Kalibre Boru, insan kaynakları faaliyetleriyle çalışanların memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.
Kalibre Boru üretim faaliyetlerine başladığı ilk andan itibaren geleceğe yatırım yapmayı hedeflemiştir.
Dinamik, genç kadrosuyla her türlü değişikliğe ayak uydurabilen, yeni teknolojilere kolayca uyum sağlayabilen firmamız, çalışanlarına her türlü kişisel gelişim imkânı sunarak, kendisini yenileyen ve sürekli dinamik kalan bir kurumdur.

“Şirketlerin değeri, emekçilere ve topluma geri verdikleriyle ölçülür” prensibini benimseyen Kalibre Boru, mevcut işgücünün güçlü yönlerine odaklanarak, gerekli eğitimlerle performansı en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden firma içi ve firma dışı eğitimler, performans değerlendirmeleri, etkin iletişim teknikleri ve diğer programlarla çalışanların gelişimi, Kalibre Boru’nun sektörde öncü bir firma haline gelmesini sağlamıştır.

Kalibre Boru Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Kalibre Boru personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinde ve kendi sitesinden duyurmaktadır. Sizler de bu ilanları takip ederek Kalibre Boru’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kalibre Boru iş başvurusu için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Borusan Holding İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Tosyalı Holding İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin