Kalyon İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Kalyon İnşaat Personel Alımı

Kalyon İnşaat insan kaynakları hakkında bilgiler ve Kalyon İnşaat personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Kalyon İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kalyon İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Kalyon İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1974 yılında Gaziantep’de faaliyetlerine başlayan Kalyon İnşaat kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Katar, Rusya, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Irak gibi pek çok ülkede faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Siz de bu büyük İnşaat devinin bir parçası olmak istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Kalyon İnşaat İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Kalyon Grup İnsan Kaynakları sayfalarına hoş geldiniz.

Kalyon Grubunu en iyi yansıtan temel değerler gelişim, teknoloji, etik ve toplumsal değerlere saygı, çevre ve sosyal sorumluluk bilincidir.

Kurum vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; hissedarlarımızın, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sahiplendiği, standartları yüksek İnsan Kaynakları politikaları uygulayarak, güven duyulan bir iş ortamı ve kurum kültürü yaratmaktır.

GELİŞİM, PERFORMANS VE KARİYER

Hedefimiz çalışanlarımızın bilgi ve deneyimleri, yetkinlik profilleri ve kişisel performansları doğrultusunda kendi kariyer hedef ve planlamalarına sahip olması ve bu planların kurumsal ihtiyaç ve gereksinimler ile uyumlu olarak yönetilmesidir.

Bu hedefe yönelik mevcut uygularımızın yanında;  çalışanlarımızın işindeki verimliliğini hedef ve yetkinliklere dayalı performans değerlendirme sistemi aracılığıyla düzenli olarak izlemek, motivasyon ve verimliliğini artıracak gelişim imkanları sağlamak, ödüllendirme sistemini oluşturmak ve kariyer olanaklarının çalışanlara sunulabilmesi için gerekli olan entegre İnsan Kaynakları uygulama ve faaliyetlerinin yapılandırma çalışmaları da devam etmektedir.

Kalyon İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapacak olan Kalyon İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıda yer alan link adreslerini kullanarak Kalyon İnşaat iş ilanlarını görüntüleyebilir ve iş başvurularında bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kalyon-insaat-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c14452-p4880/

Kalyon İnşaat resmi insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir