Kamer İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Kamer İnşaat Personel Alımı

Kamer İnşaat insan kaynakları hakkında bilgiler ve Kamer İnşaat personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Kamer İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kamer İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Kamer İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İnşaat sektöründe 1961 yılından beri faaliyet gösteren Kamer İnşaat personel alımı yapıyor. İlan haberinin ayrıntılarını inceleyerek Kamer İnşaat iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kamer İnşaat Hakkında

1961 Yılında A. Kerim AĞMA ile başlayıp, 1993 yılında Ömer Volkan AĞMA ile devam eden KAMER İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. inşaat ve taahhüt sektöründe hizmet vermektedir.

Kamer İnşaat, ALTYAPI PROJELERİNDE; içmesuyu arıtma tesisleri, kanalizasyon şebekeleri, prestijli yol ve kaldırımlar, dere ve zemin ıslahları, göletler, çevre düzenleme ve temizlik işleri, ÜSTYAPI PROJELERİNDE; bina, organize sanayi bölgeleri, kültür merkezleri, spor kompleksleri alanlarında faaliyet göstermiş olup, bütün bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek sektördeki yerini ve kalitesini ortaya koymuştur.

İş Güvenliği OHSAS 18001:1999, ISO 9001:2000, Çevre Yönetimi ISO 14001:2004, Hizmet Yeri Yeterlilik TS 12866 belgelerine sahip Kamer İnşaat tarafından 1993 yılından bu yana yapılan işler:

Kamer İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan Kamer İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Kamer İnşaata iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alana link adresinden Kamer İnşaat güncel açık pozisyonlarını görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kamer-insaat-tur-san-ve-tic-ltd-sti-is-ilanlari-c26388-p18003/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir