Kar-Yapı Personel Alımı 2018

kar-yapi-personel-alimi

Kar-Yapı Personel Alımı Yapıyor!

Kar-Yapı insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kar-Yapı personel alımı yapıyor. Kar-Yapı iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kar-Yapı iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kar-Yapı eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kar-Yapı Hakkında

Firmamız, 2001 yılında   “ Hayatı Güzelleştiren Detaylar  “  sloganı ile, Antalya Organize SanayiBölgesi’nde, yüksek yoğunluklu XPS ve EPS POLİSTREN plakalardan, KAR– SİS  markası altında, iç ve dış cephedekor ürünleri imal ederek faaliyetine başlamıştır. Adını “ KARtonpiyer SİStemleri ‘nin” kısaltılmasından alan KAR-SİS, kısa sürede marka bilinirliği ve marka değeri yaratarak, pazarda yerini almış, hızlı bir gelişim  süreci ile her geçen gün, ürün ve müşteri portföyünü genişletmiş,  yurt içi ve yurt dışında oluşturduğu bayi ağı ile yaygınlaşmış, ilkeli, dürüst, kaliteli satış ve üretim politikası sayesinde, “Sektörün Önde Gelen Firması“ konumuna gelmiştir.

2006 yılında,   inşaat başlangıcının her aşamasında kullanılacak yalıtım malzemeleri üreten, KAR-POL kurulmuştur Aynı dönemde, çeşitli sektörlerde kullanılacak ambalaj malzemelerinin ve fidecilikte kullanılan viyollerin üretimi başlamıştır. Yatırımlar hız kaybetmeden devam etmiş ve o güne kadar dışarıdan temin edilen EPS kütükler KAR- POL  bünyesinde üretilmeye başlamıştır. Pazar ve yatırımlardaki büyüme ile birlikte firma yönetimi, faaliyetleri bir grup adı altında toplamaya karar vermiş Kar-sis  ve Kar-Pol   yanında, faaliyet konusu bu iki fabrikanın üretimini satmak, pazarlamak, tanıtmak ve inşaat taahhüt işlerini de kapsayan KAR-YAPI  kurularak, diğer şirketlerin sadece marka değerlerinin kalması kararı alınmıştır. Tüm resmi işlemler, KARYAPI bünyesinde devam etmektedir.

Ürün kalitesinin dışında,  kaliteli hizmet ve kaliteli yönetim ilkesinin bünyesinde var olduğuna inanan firmamız, kurumsal kimliğini geliştirmek için 2007 yılında, ISO 9001- 2008 belgesini almıştır.

Kar-Yapı Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan Kar-Yapı personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyip Kar-Yapı’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan firmanın resmi sitesini ziyaret ederek insan kaynakları birimi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kalite Güvence Sorumlusu Antalya
Dış Ticaret Sorumlusu Antalya
1 Cevap = “Kar-Yapı Personel Alımı 2018”
  1. Serhat aladag 1 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz