Karel Elektronik Personel Alımı 2017

karel-elektronik-personel-alimi

Karel Elektronik Personel Alımı Yapıyor!

Karel Elektronik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Karel Elektronik personel alımı yapıyor. Karel Elektronik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Karel Elektronik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Karel Elektronik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Karel Elektronik 1986 yılında yüzde yüz yerli sermayeyle kurulan telekom çözümleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Türkiye’nin en değerli markaları arasında gösterilen Karel Elektronik personel alımı yapacaktır. Siz de bu büyük firmada çalışmak isterseniz haberimizin devamında bulunan ilanın ayrıntıları okuyabilirsiniz. Dilediğiniz ilana anında başvuru yapabileceksiniz.

Karel Elektronik İnsan Kaynakları

Misyonumuz

Misyonumuz, KAREL’in sürekli gelişimini sağlayan bilgi, beceri ve tecrübeye sahip bireylerin uygun kadrolara istihdam edilmesi, bu kişilerin iş doyumunun sağlanması, sosyal ve güvenlik ihtiyaçlarının kurumun sunduğu imkanlarla karşılanmasıdır.

Vizyonumuz 

Başarının, ancak nitelikli insangücünün uygun işe istihdam edilmesi, çalışanın kurum hedeflerine yönelik gelişimi için zemin oluşturulması, bu kişilerin sürekliliğinin sağlanması ve yatırımın insana yapılması yoluyla elde edileceğine inanırız.
Her çalışanın ayrı bir değer olduğunu kabül eder ve kurumsal kültürümüzün önemli bir parçası olarak görürüz. Kurumsal yapımız içinde, işveren ve işgörenlerin memnuniyetinin, modern yönetim yaklaşımını, verimliliği ve birlikteliği olumlu yönde etkilediğini biliriz.

İnsan kaynakları uygulamalarını bilimsel yaklaşımlarla ve yaratıcı fikirlerle geliştirmeyi ve hayata geçirmeyi amaçlarız. Bu uygulamaların sistematik olarak gerçekleştirilmesini hedefleriz.

Karel Elektronik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Ankara ağırlıklı olmak üzere farklı şehirlerden de eleman ihtiyacı duyan Karel Elektronik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun en iyi işe hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ Ankara
Engelli Personel-Genel Başvuru Ankara
GSM ARIZA BAKIM TEKNİSYENİ Ardahan, Erzurum
GSM PROJE MÜHENDİSİ Erzurum
KART TASARIM MÜHENDİSİ Ankara
ERZURUM DEPO SORUMLUSU Erzurum
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİ Ankara
GENEL BAŞVURU Ankara, İstanbul

Karel Elektroniğe iş başvurusu yapmak için tıklayınız. 

1 Yorum
  1. 30 Haziran 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir