Kartonsan Personel Alımı 2017

kartonsan-personel-alimi

Kartonsan Personel Alımı Yapıyor!

Kartonsan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kartonsan personel alımı yapıyor. Kartonsan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kartonsan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kartonsan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1970 yılında kurulan Kartonsan kuşe karton üreticisidir. Kurulduğu tarihten bu yana kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren firma günümüzde ise Avrupa’nın en büyük üreticileri arasına girmiştir. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Kartonsan personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Kartonsan İnsan Kaynakları

İşe Alma

Kartonsan’da mevcut özgeçmiş havuzundan ve/veya ilan sonucu yapılan başvurular içinden insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından ön görüşme için seçilen adaylarla görüşülerek ikinci görüşmeye çağırılacak adaylar belirlenir. İkinci görüşme ilgili departman tarafından yapılır. Uygun görülen aday/adaylar üçüncü görüşmeye davet edilerek ücret, sosyal haklar ve iş tanımı hakkında son görüşme yapılır.

İşe alımına karar verilen aday/adaylara gerekli işe alım evrakları bildirilerek tamamlaması istenir.

İş başvurusu uygun görülmeyen adaylara yazılı olarak geri bildirim yapılır.

İş Başvuruları

Kartonsan’da tüm departmanlar için oluşturulmuş norm kadro tablosu mevcut olup, norm kadro durumu departmanlar bazında yıllık olarak gözden geçirilir. Eksik kadrolar ve/veya şartlar gereği norm kadro değişiklikleri ilgili departman müdürleri tarafından insan kaynakları departmanına iletilir. Değerlendirmeler sonrası, mevcut/güncellenmiş norm kadro tablosuna göre personel alımı yapılır.

Kartonsan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Şimdilik az sayıda açık pozisyonu bulunan Kartonsan personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra tablonun altından iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Atık Su Arıtma Operatörü Kocaeli
Muhasebe Elemanı İstanbul
Elektrik / Elektronik Bakım Sorumlusu Kocaeli
Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa

Kartonsan iş başvurusu için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 11 Haziran 2017
  2. 8 Ağustos 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir