Kastamonu Belediyesi Personel Alımı 2018

kastamonu-belediyesi-personel-alimi-haberi

Kastamonu Belediyesi Personel Alımı

Kastamonulu vatandaşların merakla beklediği Kastamonu Belediyesi personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için derledik. Sizler de Kastamonu Belediyesine iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kastamonu Belediyesi iş ilanlarını güncel medyadan sürekli takip ediyoruz ve bu ilanları takipçilerimiz ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Coğrafi konum itibariyle Batı Karadeniz’de yer alan Kastamonu ili özellikle tarihi konakları ile tanınıyor. Bu, Kastamonu Belediyesinin özellikle üzerinde durduğu, önem verdiği bir proje. Danişment Beyliği’nin tarihi dokusunu günümüze taşıyan Kastamonu’nun yaşadığı sorunlar içinde işsizlik tüm yurtta olduğu gibi ön sıralarda. Kendi işini kurmanın getirdiği mali zorluklar ve özel sektörün bir türlü içinden çıkamadığı krizler sonucu çalışmak isteyen nüfus için belediyeler önemli iş fırsatları yaratıyorlar. Kastamonu Belediyesi iş ilanları ile zaman zaman ilgili kişilere duyurularda bulunuyor. İster Kastamonu’da ve ona yönetimsel olarak bağlı olan 20 ilçesinde yaşıyor olun, ister diğer illerde ikamet edin bu ilanları takip edebilirsiniz.

Özellikle okuyamamış kadın nüfusa yaşadığı kentte süresi az olsa bile iyi bir iş imkanı sunan geçici işçi alımları Kastamonu Belediyesi işçi alımı açıklamasıyla halka duyuruluyor. Bunun dışında sözleşmeli memur olarak veya taşeron şirketler aracılığıyla belediyede iş sahibi olabilirsiniz. Son seçimlerden sonra kurulan hükümetin vaatleri arasında bulunan taşeron işçilerin kadroya alınması Kastamonu’da da bir beklentiye dönüşmüş durumda. Bilindiği gibi sözleşmeli memurlarsa zaman zaman esas kadroya geçebiliyorlar. Ama ne olursa olsun Kastamonu Belediyesi eleman alımı şehir nüfusu için umut kaynağı oluyor.

Gelişen teknoloji ile ülkemizin ve dünyanın her yerinden haber alabiliyoruz. Kastamonu ili ve ilçelerindeki iş imkanlarını öğrenmek içinse yerel kaynakları kullanmak iyi bir çözüm olabilir. Böylece Kastamonu Belediyesi personel alımı konusundaki en güvenilir kaynaktan bilgi edinmiş olacaksınız. Yayınlanan ilanlardan başka belediyelerin insan kaynakları bölümüne kaliteli bir CV göndermek iş bulmanız için bir başlangıç yapabilir. Tüm belediyeler gibi Kastamonu Belediyesi de ihtiyaç duyduğu durumlarda memur veya işçi alımı ilanlarını devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır.

Bir Cevap Yaz