Kastamonu Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2017

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı Personel Alımı

Kastamonu Havalimanı personel alımı sayesinde pek çok insan Kastamonu Havalimanı içerisindeki markalarda iş sahibi oluyor. Siz de Kastamonu Havalimanı iş ilanları ile hayal ettiğiniz rahat işe kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kastamonu Havalimanı iş ilanlarını takip edip size en uygun pozisyona iş başvuru yapmaktır. Adaylarda aranan nitelikleri taşıyor olmanız durumunda istediğiniz işin sahibi olabilirsiniz.

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı İş İlanları

Kastamonu Havalimanı iş başvurusu yapmayı düşünen kişiler genel anlamda rahat çalışma ortamı beklentisi ile yola çıkarlar. Bunun için öncelikle hava alanını biraz yakından inceleyelim; şehri merkezine 13 kilometre uzaklıkta olan havalimanı 1994 yılında 1600 metrekarelik bir alan 2 katlı binası ile inşa edilip faaliyete geçmiştir. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmadığı gibi yine diğer hava alanları gibi iç ve dış hatlar olarak hizmet vermektedir. Normal bir hava alanı standartlarına sahip olmakla birlikte yıllık yolcu kapasitesi 1,500.00 olarak belirlenmiştir. Kaplandığı alan bakımından pek çoğuna nazaran daha küçük sayılsa da hava yolu ulaşımı için oldukça fazla yarar sağlamaktadır.

Kastamonu Havalimanı Çalışma Şartları Nasıl?

Kastamonu Havalimanı işçi alımı alanlarında her yerde olduğu gibi ilk göze çarpan özelliği çalışma saatleri olarak aranır normal zamanlı çalışma saatlerinin yanı sıra vardiyalı sistemleri de kullanan işverenler standart olarak sabah 8:30 ila akşam 17:00 saatleri tercih ederler. Ayrıca uçuş saatlerine bağlı olarak da 5 çeşit vardiyalı çalışma sistemi tercih edilir. Kamusal alanda sağlanan iş imkanları belirli sendikalara bağlı tanınan ortak haklar ile birlikte bağlı bulundukları hava yolu şirketinin de sunduğu imkanlardan faydalanabilmektedir. Ayrıca yine havalimanı içerisinde bulunan mağaza ve benzeri mekanlarda da özel alanda iş bulabilme şansınız oldukça yüksektir.

Kastamonu Havalimanının Adaylarda Aradığı Özellikler

Her iki alanda da pek çok kişiye iş imkanı sağlayan Kastamonu Havalimanı personel alımı konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Özellikle kamusal olarak düşünüldüğünde en az yüksekokul ya da 2 yıllık üniversiteden mezuniyet aranmaktadır. Bilindiği gibi Kastamonu hava alanı hem engelsiz havalimanı hem de Yeşil Havalimanı Projesine dahil bir hizmet alanıdır. Personel ve işçi alımlarında gösterdiği hassasiyeti bu projelere bağlayabiliriz aslında, vasıflı olarak nitelendirilen kabin memuru ve diğer görev alanlarında elbette ki gerekli eğitim almış kişiler tercih sırasında ön sıralarda yer alır. Bu tür eğitimleri dışarıdan alınabileceği gibi ilgili dersleri veren okullar içerisinde de öğrenebilmeniz mümkündür.

Bu sayfa Kastamonu Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir