Kaya Otel Personel Alımı 2018

kaya-otel-personel-alimi

Kaya Otel Personel Alımı Yapıyor!

Kaya Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kaya Otel personel alımı yapıyor. Kaya Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kaya Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kaya Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin otel sektöründe adını çok fazla duyduğumuz otel zincirlerinden biri olan Kaya Otelleri personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Kaya otel’de sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kaya Otel Hakkında

MİSYON VİZYON

Yeni Değerler Yaratan Bir Misyon

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, uluslararası standartlarda verdiği hizmet ve sunduğu ürün ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirketi, sektörü ve Türkiye ekonomisi için öncü olabilmek.

Fark Yaratan Bir Vizyon

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ülke çapında ve uluslararası alanda farklılıklar yaratarak uzun vadeli başarılar ve kalıcı üstünlükler ile “Lider Şirket” olmak…

Sınırsız Hizmet Anlayışının Yarattığı Değerler

Müşterilerinin memnuniyeti en büyük sermayesidir. İnsana yatırım yaparak, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmakta ve müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Başarının yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiği düşüncesini benimsemektedir. ( Kaynak )

Kaya Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinde bulunan otellerine yapacak olan Kaya Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Kaya Otel’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kat Görevlisi Antalya – Manavgat
Garson Antalya – Manavgat
Resepsiyonist Antalya
Ütücü İstanbul -Avrupa
Havuz Görevlisi Antalya
Satış Sorumlusu İstanbul -Avrupa
Masöz İzmir
Teknik Eleman İstanbul -Avrupa
Cağrı Merkezi Elemanı İstanbul -Avrupa

Daha önceden ilanını yayınladığımız Dedeman Otellerinin’de bir çok şehirde eleman alımı yaptığını bilmekteyiz. Dedeman Otel Personel Alımı ilanını inceleyip o firma hakkında da bilgiler edinebilirsiniz.

5 Cevap Yazılmış = “Kaya Otel Personel Alımı 2018”
  1. Mehmet sefik 18 Ağustos 2017
  2. Ibrahim 19 Nisan 2017
  3. Bilal 8 Nisan 2016
  4. Mustafa kısa 17 Mart 2016
  5. mehmet emin karagoz 28 Ekim 2015

Bir Cevap Yaz