Kayseri Park AVM Personel Alımı İş İlanları 2017

Kayseri Park AVM İş İlanları

Kayseri Park AVM personel alımı yaparak yine bir çok insana iş imkanı sağlıyor. AVM içerisinde yüzlerce insanın iş imkanı bulduğu bu ortamda sizin de bir işiniz olsun ister misiniz? Kayseri Park AVM iş ilanlarını inceleyerek bu alışveriş merkezinde bulunan onlarca markaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan yazının devamında mağazaların personel, eleman veya işçi alımlarına dair bilgileri bulabilirsiniz.

Kayseri Park AVM Hakkında

KAYSERİ PARK, KAZANÇLI ALIŞVERİŞİN KALBİ

Kapılarını 2006 yılında açan Orta Anadolu’nun en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturuyor. Sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve Dünya markalarını barındırıyor.

Kayseri’de sosyal yaşamın bir numaralı adresi olan Kayseri Park’ta, işletmeciliği Mars Group’a bağlı Cinemaximum Sinemaları hizmet veriyor. 9 salonlu, 1340 koltuk kapasiteli ,tam donanımlı, ileri teknolojisiyle vizyon filmlerini maksimum konforda sunan Cinemaximum Sinemaları, özellikle hafta sonları Kayserililer için önemli eğlence alternatifi olarak öne çıkıyor. Kayseri Park fast food katındaki iç oturum alanları ve terası ile Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunarak her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Kayseri Park’ta ziyaretçiler için her şey düşünülmüş. Bebek odasından, engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalyeye ve bebek arabasına kadar her türlü hizmetin bulunduğu Kayseri Park’ta, ziyaretçiler tüm günlerini neşe ve keyif içinde geçiriyor.

Kayseri Park AVM Personel Alımı

Kayseri park içerisinde faaliyet gösteren pek çok dünya devi marka yeni personeller işe alıyor. Siz de Kayseri Park AVM personel alımı ilanlarını takip ederek yeni bir iş sahibi olabilirsiniz. Kayseri Park AVM’de hizmet veren markaların bazıları aşağıda yer almaktadır.

LCW, Starbucks, Popeyes, Türkcell, Nike, Mavi, Adidas, Boyner, Colins, Mango, LTB, Sarar, Süvari, Madame Coco, D&R, Altınyıldız, Burger King, Koton, Gratis, İnci, Defacto, Flo, Hotiç, İpekyol, Levis, Kiğılı, Kemal Tanca, Vodafone, Desa, PTT, Migros, Akbank, Samsung, Watsons ve daha fazlası…

Kayseri Park AVM’de yer alan mağazalar genellikle şu pozisyonlarda iş ilanları yayınlamaktadır.]

  • Satış Danışmanları
  • Depo Sorumlusu
  • Mağaza Sorumlusu
  • Mağaza Müdürü
  • Kasiyer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir