Keskinoğlu Tavukçuluk Personel Alımı 2018

Keskinoğlu Tavukçuluk Personel Alımı Yapıyor!

Keskinoğlu Tavukçuluk insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Keskinoğlu Tavukçuluk personel alımı yapıyor. Keskinoğlu Tavukçuluk iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Keskinoğlu Tavukçuluk iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

1963 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyetlerini sürdüren Keskinoğlu personel alımı yapmayı sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Keskinoğlu Tavukçuluk iş ilanlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Keskinoğlu Tavukçuluk İnsan Kaynakları

İş Olanakları

İşe alım sürecimizde açık pozisyonlarımız kariyer.net üzerinden paylaşılmaktadır. Görüşme sürecinde, yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik analiz testi, genel yetenek testi ve pozisyonun niteliğine ve aranan özelliklere göre İngilizce testi uygulanır.

Adaylar, öncelikle İnsan Kaynakları yetkilisi ile “Yetkinlik Bazlı Mülakat” ve ilgili pozisyonun birim ve üst düzey yöneticisiyle hem kişilik özellikleri hem de mesleki yeterlilik kriterleri açısından mülakat gerçekleştirirler.

Değerlendirmeler sonucunda, işe alım süreci, en uygun adaya iş teklifi yapılması ile sonlanır. İş teklifi yapılmayan adaylara değerlendirilme durumları ile ilgili bilgi verilir. Adayların başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirmek üzere veritabanımızda saklı tutulur ve uygun olabilecek pozisyonlar için  ilgili adaylarla iletişime geçilir.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarımız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ya da kariyer.net üzerinden online başvuru yapabilirler.
Akhisar dışından gelen çalışanımız için 3 aylık lojman imkânı sağlamaktayız.

Keskinoğlu Tavukçuluk Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’nin onlarca şehrinden yapacak olan Keskinoğlu personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek size uygun bir işe iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sosyal Medya ve Görsel Tasarım Uzmanı Manisa
Saha Veterineri Manisa
Gıda Mühendisi Manisa
Çevre Mühendisi Manisa
Depo Elemanı Bursa, İstanbul( Avrupa ),İzmir, Manisa(Akhisar)
Plasiyer Ankara, Bursa, Çanakkale, İstanbul(Avrupa – Anadolu), İzmir, Manisa(Akhisar)
Genel Başvuru Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, İstanbul(Avrupa –  Anadolu), İzmir, Kocaeli(İzmit), Konya, Kütahya, Manisa, Muğla
Üretim Operasyon Sorumlusu Manisa
Sipariş ve Takip Uzmanı İstanbul (Avrupa)

Keskinoğlu Tavukçuluk iş başvuruları için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

https://goo.gl/cE714g

Bir Cevap Yaz