KFC Personel Alımı 2017

kfc-personel-alimi

KFC Personel Alımı Yapıyor!

KFC insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre KFC personel alımı yapıyor. KFC iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? KFC iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde KFC eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

KFC 1930 yılında Amerika’da ilk restoranını açmıştır. Açıldığı günden bu yana çok beğenilen KFC bugün dünya üzerinde 15.000’den fazla şubesiyle hizmetlerini sürdürmektedir. 1989 yılında Türkiye pazarına adımını atan KFC ülkemizde 92 restoranıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan KFC personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

KFC Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde elemanlara ihtiyacı olan KFC personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Vardiya Müdürü Hatay
TAKIM ARKADAŞLARI Bursa
Vardiya Müdürü Hatay
Vardiya Müdürü Sakarya
Restoran Genel Müdürü Adana, Ankara, Antalya…
Evlere Servis Sürücü İstanbul
Restaurant Genel Müdürü Denizli
Restaurant Genel Müdürü Şanlıurfa

KFC iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin