Kiptaş Personel Alımı İş İlanları 2017

Kiptaş Personel Alımı

Kiptaş insan kaynakları hakkında bilgiler ve Kiptaş personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Kiptaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kiptaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Kiptaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kiptaş İnsan Kaynakları

Şirketimiz çalışanları; 4857 sayılı İş Kanunu ve 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortaları Kanunu hükümlerine tabidir.

KİPTAŞ’a yapılan iş başvuruları ihtiyaç halinde, istihdama yönelik yaptığımız araştırmalarda değerlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Özgeçmiş Veri Tabanına kaydedilir.

KİPTAŞ, çalışanlarının üstün performans düzeyine ulaşmalarını sağlamak için eğitim ve geliştirme faaliyetleri düzenlemektedir. KİPTAŞ, bu faaliyetleri düzenlerken kurum faaliyetlerinin gerçekleşmesinde insan kaynağının rolünü önemsemektedir.

KİPTAŞ’ta eğitimler temel, mesleki ve yönetim becerileri olmak üzere üç katagoride planlanır. Bu eğitimlerle çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlanır.         

Kiptaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Şirketin resmi web sitesine Kiptaş personel alımı hakkında ilanlar bulunmamaktadır. Kiptaş resmi insan kaynakları sayfasını incelediğimizde Kiptaş’ın Şoför Alımı yapmadığını görüyoruz. Kiptaş iş ilanlarını resmi web sitesi üzerinden takip etmeniz mümkündür.

Kiptaş iş ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir