Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı 2017

Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı

Kırıkhan Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kırıkhan Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Kırıkhan Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

 

Kırıkhan İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Kırıkhan ilçesi Hatay ilimizin ilçesidir. Verimli topraklı bir yapıya sahip olmasından geçimini tarım üzerinden sağlamaktadır. Özellikle kavun tarımı yapılmaktadır. Hatay’ın en gelişmiş 3. İlçesidir. Ayrıca Hatay ilimizin en büyük ilçesidir. Kırıkhan ilçesi Hatay’ın anavatana katılması ile ilçe konumuna gelmiştir. Kırıkhan ilçesinin belediye başkanı Ayhan Yavuzdur. Kaymakamı ise Hasan Gözendir. İlçemiz göç vermemektedir, göç alan bir ilçedir. Kırıkhan ilçesi Hatay’ın kuzeydoğu tarafında kalmaktadır.

Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Kırıkhan belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlar da iş ilanları yayınlayan Kırıkhan belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Kırıkhan Belediyesi Bulunan Birimler Ve Çalışma Şartları

Kırıkhan belediyemizde bulunan birimler ile hizmet vermekteyiz. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlar da hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Kırıkhan Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Kırıkhan belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanların da en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Yüz kızartıcı suçlar ile isnat edilmemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Kırıkhan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkhan belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Kırıkhan belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir