Kızılay Staj Başvurusu 2017

Kızılay Staj Başvurusu

Kızılay staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Kızılay şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Kızılay staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Kızılay Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kızılay Hakkında

12 ağustos 1949 yıllarında savaşlarda yaralanan, zor durumda kalan insanlara yardım etmek ve korumak için kurulan bir firmadır. Her türlü afet vb. zor durumlarda insanlara gerektiği şekilde görevini yerine getir. Hem sağlık hem de sosyal dayanışmayı destekleyen Kızılay insaniyet yararına bir tutum sergiler. Kızılay Kızılhaç dernekleri federasyonu gibi kuruşlara bağlı olarak iş birliği içinde hizmet sürdürmektedir. Kızılay bağış konusunda en iyi hizmet vermektedir.

Kızılay Staj Başvurusu

Üniversitede sağlık bölümünde okuyan öğrencilerin Kızılay staj başvurusu yaparak zorunlu staj görme şartı yerlerine yetirmesinde ve kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerine katkıda bulunmaktır. Kızılay şirketinin belirlemiş olduğu şartlara uygun üniversite öğrencileri staj başvurusu yapma hakkına sahiptir.

Kızılay Staj Şartları

Üniversitede sağlık bölümü okuyan öğrenciler olmasıdır. Ve zorunlu staj kapsamında olduğunu gösteren belgeyi almış olmasıdır. Not ortalamaları orda dereceden aşağı olmamasıdır. Ayrıca öğrencinin okuduğu üniversiteler staj süreci boyunca öğrenciyi sigortalı yapmasıdır.

Kızılay Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstenmiş olan şartlara uygun her öğrenci staj başvurusu yapabilir. Kızılaynın kurumsal olan web adresini ziyaret ederek staj başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 1 nisan – 31 mayıs aralığında başvuru yapan öğrencileri kurum başkanları tarafından ön mülakata çağrılır.  Kızılay stajyer alımı ön mülakatı geçen üniversite öğrencileri çağırılarak kurul başkanları tarafından ilgili birimlere görevlendirme yapılır. Kızılay staj ilanlarını takip etmek için aşağıda bulunan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kizilay.org.tr/kurumsal/insan-kaynaklari

1 Yorum
  1. 8 Ağustos 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin